Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit lehet neki ebből adni?

Mennyit lehet neki ebből adni?

Figyelt kérdés
bichon havanesenek vettem jutalomfalatot, de nem figyeltem hogy az adagolásnál az van ráírva az egyikre hogy ~8kg - 5 darab/nap a másikra meg az hogy ~8kg - 1 darab/nap...szóval ha jól számítok akkor egy kb 2...2,5kg-os kutyának az egyikból lehet adni naponta egy darabot vagy a másikból a rúdnak a negyedét, igaz? egyébként orlando a márkája, amit tudom hogy nem a legjobb, de ez van :)
2013. ápr. 7. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Eleve halál fölösleges ilyen jutalomfalatokat venni, de ha már veszel, akkor szimplán a kajájából kell levonni, amennyit kapott.
2013. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fölösleges jutifalatot venni..

jobb a sajt,virsli stb

:)


amúgy ha adsz neki,akkor kicsit kevesebb tápot adj neki...

2013. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megteheti, nyugodtan vegyen jutalom falatkákat. Nem értem mért kell ezt annyira feleslegessé minősíteni. Mi emberek is megjutalmazzuk saját magunkat sütivel, ropival, csokival, fagyival, stb. Nálunk nincs olyan, hogy a kutyának nincs jutalomfalat.
2013. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért fölösleges, mert lehet mindenféle gyümölcsöt, sajtot, felvágottat aprítani neki jutalomfalatnak.
2013. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, lehet neki adni, ha bírja a pocakja. Én pl gyümölcsből meg tejtermékből biztos, hogy csak borzasztó keveset adnék a kutyusaimnak. Amúgy én is mindig adok nekik pl szárított kenyeret, azt imádják, de emellett nincs olyan, hogy nincs jutalomfalat.
2013. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!