Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen törvény vonatkozik a...

Milyen törvény vonatkozik a kutyák szállítására autóban?

Figyelt kérdés
lehet e anyósülésen szállítani simán bekötve ?
2013. ápr. 7. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne:D
2013. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem tiltja, egyelőre. Csak ki ne bújjon a biztonsági övből. Ha megteszi, simán az öledbe ugorhat vezetés közben, amitől elveszítheted az uralmadat a jármű felett.
2013. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

be kell kötni az első ülésen és hátul is? és a csomagtartóba lehet?

már bocsánat hogy kérdezgetek...:D

2013. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ilyentől nem félek mert jól nevelt de akkor köszi , igen csomi tartóban nem tudjuk bekötni :)
2013. ápr. 7. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Elöl, a vezető melletti ülésen nem lehet. Hátul, és a csomagtartóban bárhogyan szállíthatod, boxban, kutya biztonsági övben, szabadon, stb... Úgy kell szállítani, hogy ne zavarhassa a vezetésben a sofőrt, egyébként más nem számít.
2013. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de ha elől van akkor sem zavar :)
2013. ápr. 7. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:

A Kresz szabályozza.

Itt egy link róla:

[link]

2013. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyám /kistestű/ egyszer egy kritikus helyzetben váratlanul az ölembe ugrott. Baj nem történt az ijedtségen kívül. A rivát véleményem az, hogy zárt csomagtartóban nem szabadna kutyát szállítani, mert a kutya megbolondul, akora stressz éri. A link alatt számos

megoldás található, de a csomagtartóban történő szállítás nem javasolható.

2013. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze csomagtartó még akkor sem okés ha nagy és kilát , mert el van szeparálva a gazditól , azért én se akarom oda , én anyós ülésen szoktam de nem tudom hogy lehet e még a rendőröket elkerültem
2013. ápr. 7. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!