Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a tacsi...

Mit csináljak, ha a tacsi keverékem bosszantja a tyúkokat és ezzel engem is?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy szóljak-e rá, vagy inkább ne vegyem észre, melyik a hatásos. Ha a tyúkokkal vagyok elfoglalva, enni adok nekik, az neki nagyon nem tetszik. Már volt olyan, hogy rászóltam, gyengéden megütöttem a hátsóját, de nem használt semmit, ugyanúgy visszatért és ráugrált a kerítésre, morgott rájuk. Amikor pedig nem figyeltem rá, hasonlóképpen csinált, csak utána még rám is ugrott, plusz a kezemet kaparta. Aztán pedig idehozta a csontját, meg a labdáját. Na ezért szeretnék tanácsot kérni, hogy mégis mit tegyek, melyikkel öntök jobban olajat a tűzre? Nyilván bántani nem szeretném, de azért mégis tudja már, hogy ki a főnök! Egyébként 1 éves múlt..

2013. ápr. 7. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az hogy bántod, nem ér semmit. Nem fog belőle tanulni. Bármelyik kutyánk ezt csinálná...biztos odamennék erélyesen rászólnék és el küldeném onnan.

Ha te azt eldöntötted hogy nálatok nincs ilyen akkor el kell képzelned mit akarsz odamenni és megmutatni neki, hogy ilyet itt nem csinál. A kutyának pedig rögtön engedelmeskednie kell.

Ha nem hallgat rád máskor sem, akkor utána kéne olvasnod a falkavezérségnek.

2013. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele, mert ha piszkálja a tikokat, valószinüleg mihejt hozzájuk fér, meg is öli öket, pusztán szórakozásból. Akkor már csak a vasvilla segít.
2013. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha odaviszi a játékait is olyankor, akkor nem feltétlen a tyúkok érdeklik... ha épp nem a tyúkokat eteted, szoktál vele foglalkozni? Játszani? Fontos, hogy eleget törődj a kutyával. És persze le kell tiltanod erről a viselkedésről. Küldd ilyenkor a helyére, vagy tanítsd meg nyugton maradni. Ha tisztel, hallgatni fog rád. Ne hagyd rá.
2013. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!