Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4,5 éves szuka német juhász...

Neger kérdése:

4,5 éves szuka német juhász keverékem bántja a 11 hónapos harci kan kutyámat. Uralkodik rajta ő a falkavezér és ha beszól lenyomja. A kan egyébként bármilyen kutyának neki megy sőtt le is lenyomja. Ez mi?

Figyelt kérdés
a szkának vissza sem mer harapni a véresre harpja akkor sem.teljesen bepitizik neki olyankor,nem értem miért csak neki pont?
2013. márc. 11. 15:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
kezdjük ott, hogy neked kellene a falkavezérnek lenni.
2013. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez pontosan az h kell elcseszni a kutyák nevelését.

Gratulálok!

2013. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Probléma van az állat tartással. Véresre harapja és te nézed. Össze kellene szoktatni vagy szakértőtől tanácsot kérni.
2013. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Valletta ***** válasza:
100%
Ez annak a példája, hogy egy gyengekezű (és még mondanék mást is) gazda kezében hogyan viselkednek a kutyák.
2013. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

harci kutya.. bármelyik kutyának nekimegy...

Felelős állattartás ...

2013. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
rendben.kössz a válaszokat.akkor mondom:1:a két kutya közt gondoltam hogy ő a főnök.2:nem néztem végig mert sajna mire kiértem megtörtént.3:ha nem tudtok normális válaszokat adni akkor inkább hagyjuk.mégegyszer kössz.
2013. márc. 11. 16:09
 7/25 A kérdező kommentje:
és elősször kérdezzetek pár dolgot vissza nyugodtan ugy tudunk beszélgetni és ugy tudok dolgokat elmagyarázni.ne következtessetek egyből.
2013. márc. 11. 16:12
 8/25 anonim ***** válasza:
Milyen válaszra számítottál updateled az egyiket is meg a másikat és kész. Külön kell zárni őket és csak akkor lehet összeengedni pórázzal ha ott vagy. Esetleg közös séta mert akkor a két kutya nem egymásra figyel hanem a környezetre és önkéntelenül is megszokják egymást. Mindig egyszerre kell vinni őket mert akkor megtanulják ,hogy nincs séta egyedül, így ragaszkodnak a másikhoz. A neten van leírás sőt TV műsor is van róla csak a neten kell keresni.
2013. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
kössz a normális választ.csakhogy a szuka mellett nőtt fel.igy már világosodik hogy mi a gondom?
2013. márc. 11. 16:19
 10/25 A kérdező kommentje:
a másik kommentelő barátomnak pedig még annyit hogy ha nem vagyok otthon akkor is megtörtént párszor.dolgozom!nem nézem végig meg ilyenek.pff.
2013. márc. 11. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!