Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudni hogy most nekem van...

Adonis007 kérdése:

Megtudni hogy most nekem van egy pitbull boxer keverékem 3hónapos és szeretném hogy ojan jó kiállású izmos ügyes legyen mint egy fajtiszta pittyáltalán lehetséges ez azt tudom hogy majd később jöhet a sulyhuzás és stb. de félek hogy most el rontom?

Figyelt kérdés

#pitull&boxer
2012. nov. 18. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan egyenlőre még hadd játszon más kutyákkal mert ha nem akkor fogod elrontani, hiszen nagykorára szocializálatlan lesz és egy nap azon kapod magad hogy rá támad emberre állatra egyaránt...
2012. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

értelmesebben is le írhattad volna!!!!


minőségi tápot adj neki és a súlyhúzást pedig szerintem 1-1,5 éves kora utána szabad,mert amíg nincs kifejlődve a csontozata normálisan, izületi bajai is lehetnek,szóval ennek alaposan olvass utána,mert ennek van egy menete!!!


most pedig a legfontosabb,hogy jó tápot kapjon és játsszon sokat a többi kutyával :)

2012. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, igen téleg nagyon hüjén hagzi a kérdés de rossz a bilentyűm
2012. nov. 19. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!