Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős kortól tüzel a yorki?

Mennyi idős kortól tüzel a yorki?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A kistestű kutyák általában, fél éves korukra már teljesen ivarérettek, szóval 6hónaposan :)
2013. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Remélem azért kérdezed, mert vinni akarod ivartalanítani és nem befedezni, majd "mini yorkie"-kat gyártani.


Kérdésedre válaszolva: Kb. 6-7 hónapos korukban.

2013. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert furcsán viselkedik, de már rájöttem, hogy tüzel. Egyébként nemsokára kilenc hónapos, úgyhogy tényleg itt volt az ideje. Szerinted ivartalanítsam?
2013. ápr. 7. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp!
2013. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ivartalaníttasd. Rengeteg betegséget előzhetsz meg vele és persze nem kívánt szaporulatot.
2013. ápr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Szia lány vagy fiú yorkied van?Ha lány, akkor nem igazán ajánlom, h ivartalanitsd. Hoy miért? Nos hát azért, mert jó egy lány kutyának, ha az anyai ösztöneit ki tudja fejteni, és már nem egyszer hallotam azt hogy egy lány kutya depis lett, azért mert nem lehetett anya. Perssze ez nem minden kutyánál jön be szerencse kérdés, én ajánlom, hogy 1x hagyd hogy kibontakozzon utána ivartalaníthatod, sőt. De amugy ez a te döntésed.


Kérdésedre válaszolva: 6 hónaposan

2013. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó


Amit írtál az egy baromság. Ne haragudj, hogy

így kerek perec megmondom, de az.

Egyetlen kutya sem lesz attól depis, hogy nem kell felnevelnie x kiskutyát. Ha ivartalanítva van, nem hajtja a fajfenntartás ösztöne.

2013. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
annyira vagytok ezzel az ivartalanítással......1850ban is voltak kutyák, mégse rohantak velük ivartalanítani, nem is lehetett. és erről annyit mondok hogy, pont yorki, nekem volt egy yorkim aki 11 évesen halt meg, az unokatesóméké volt a testvére, a miénk ivartalanítva lett 4 éves korukban és onnantól kezdve nem ment mancival játszano csak otthon döglött lusta szar volt és mág maci túl is élte őt 14 évesen halt meg,nem úgy mint ronika.. szóval ennyit az ivartalanításról, ez nem azért írtam, hogy rövidebb lett a kutyám élete, mert annak más oka is lehet, de nem volt utána olyan játékos, és ha arra fognátok hogy kiöregedett 4 évesen, amikor a másik kutya 10 évesen is futott a labda után, ha az enyémnek eldobtad a labdát csak megmorgott..
2013. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!