Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most olvasok egy könyvet...

Most olvasok egy könyvet amiben az van ha a gazdi az ember elesik, földre kerül, akkor az a látszatot kelti, hogy gyenge és a kutyája rátámadhat, ez most vicc vagy z mennyire igaz?

Figyelt kérdés
sztem nem olvasom tovább mert ez hülyeség, volt egy kutyám akivel estem, lerántott a bicikliről de nem direkt, utána ott nyaldosott és sajnált ... de nem értem ,hogy ilyent miért írnak, vagy valamit félreérthettem ?
2013. ápr. 7. 18:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
1 es beszélsz hülyeségeket ha ez történt volna a hírekbe is bent lett volna meg nem hiszem el
2013. ápr. 7. 18:33
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer görkoriztam a parkban, elestem és ott volt mellettem amíg fel nem álltam és morgott az emberekre, mint ha ők lettek volna a hibások, de engem nagyon szeret.
2013. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sokszor a földön fekve szoktam velük játszani. Még egyben vagyok:)
2013. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Egyes fajtáknál, elvadult, agresszív kutyáknál nem tartom lehetetlennek. Egy átlag kutyánál nem valószínű.
2013. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
A kutya még mindig nem farkas :)
2013. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor leszakadt alattam a hinta, alig bírtam felállni, odabújt hozzám, és nyaldosott.
2013. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
am egy németjuhàsz könyvben olvastam , de lényegtelen mert kutyàkròl
2013. ápr. 7. 19:39
 8/16 A kérdező kommentje:
Írta
2013. ápr. 7. 19:41
 9/16 anonim ***** válasza:

8 évesen eltaknyoltam a mamáméknál és az akita meg a malamut jött oda vigasztalni,nyaltak össze vissza :D


agresszív neveletlen kutyánál lehet,hogy előfordul,de elég kis számban szerintem..


most 20 évesen is estem már el és a kutyáim jöttek oda nyalogattak..

2013. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát azért mondjuk egy csapat kaukázusi előtt nem esnék hasra ha lehet... Vannak olyan kutyák akiknél elképzelhető. Én is olvastam ezt valahol de oda volt írva, hogy ez inkább akkor történhet meg ha több kutya van és erősen dominánsak.
2013. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!