Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újfundlandi lakásba?

Újfundlandi lakásba?

Figyelt kérdés
Rengeteg könyvet olvastam erről és ajánlják lakásba elég mozgás mellett de személyes vélemények is érdekelnének

2013. ápr. 7. 21:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
5%
ilyen nagy testű kutyát eszedbe ne jusson, állatkínzás
2013. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
11%

Újfundlandit lakásba??? Picit gondolkozz már légyszi!

Én láttam már új fundlandi tenyésztőt, kb. 20 kutyára 3000 m2 elkerített terület..

2013. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Szilvi & Argos ***** válasza:
67%

Inkább ne. Nem is a mérete miatt, hisz dog is boldog elég mozgatás mellett panelban. De a nagy szőre miatt télen a fűtés, nyáron a kánikula miatt szenvedne.

Ismertem egy fundit, panelba vették. Már kölyökként is keveset sétáltatták, a kutya felnőtt korára súlyos dp-s lett. Mellesleg az egész lakás állandóan porral-szőrrel volt tele, ami a született gyereknek sem tett jót. Aztán halála után persze ismét fundit vettek. Mivel csak a lakótelepen kolbászolnak vele tök lassan, frusztrált és minden kant ki akar nyírni...

2013. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Ismerősömnek úgy van lakásban, hogy van mellette egy bazi nagy kert. Csak bejárása van a kutyának a lakásba, sokszor bent van. Ez mellett naponta sétáltatja. De panel lakásba...kicsit nagy lenne. :)
2013. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan már ! A méret nem függ össze avval hogy lehet e lakásban tartani a kutyát.

Ha van elég tér ahhoz hogy kényelmesen elférjen a kutya, elviselitek a sok szőrt és megvan a napi fárasztása akkor nyugodtan:) Egyébként sem egy hejj de lefáraszthatatlan kutyák.:)

2013. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2013. ápr. 7. 22:03
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
A hőmérsékletre nem is gondoltam, avval tényleg bajok lehetnek..
2013. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nyáron sokat tudnánk vinni úszni az jó nem?
2013. ápr. 7. 22:06
 9/31 anonim ***** válasza:
56%

Ha foglalkozol a szőrével hogy ne huljon mindenfele akkor nem gond.De mivel nyugodt fajta sokan tartják városi kutyának panelben is több nagytestű társával együtt pl a bernáthegyi,Leonbergi a méret nem függ össze a lakásban való tartással :)

Itt egy videó ebben válaszra találsz a kérdésedre ebben a videóban nem is eggyet hanem 8 cat tartanak egyszerre egy lakásban rendesen családtag ként kezelik őket

[link]

2013. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%
Igen jó mert direkt vízi mentő kutyának van kitenyésztve
2013. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!