Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a Huskym?...

Miért csinálja ezt a Huskym? A tietek is szokott ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves huskym. És mikor sétáltatom és talál az úttesten egy döglött, már lapos békát először megszagolja, aztán mikor hempergődzik rajta vagy 3szor. Ha pedig útközben megint találkozunk egyel akkor azzal is ezt teszi. És ez így megy minden alkalommal, de én még nem találkoztam ilyen kutyával. Hasonló estek? Vagy miért csinálhatja?:)
2013. ápr. 7. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok kutya csinálja. De ha zavar akkor következetesen tiltsd le róla!:)
2013. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mi terrierünk egy döglött madárral csinálta ezt.:S

Elvileg talán azért csinálják mert az nekük jó illatú vagy valami ilyesmi, nem tudom pontosan.

2013. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért csinálják, mert a természetben fontos volt, hogy elfedjék az eredeti szagukat, és ez megmaradt bennük. Le kell tiltani:)
2013. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én huskym is csinálta, de ő a csigákkal, és miután meghempergett,akkor elkezdte enni.

Elégé nehéz volt leszoktatni róla, de most már kijelenthetem, hogy csigabiztosak lettünk:)

2013. ápr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen jártam, csak döglött hallal, képzelhetitek milyen jó illata volt aztán a kutyának!! Szintén husky.:D Elvittem sétálnia tóra őket, és elengedtem, had szaladgáljanak. Egyszer csak nézem, hogy a kutya a tó mellett hempereg a fűbe, mondom jól van, hadd csinálja... Közelebb megyek nézem, hogy ott egy döglött hal és abban. Egyből letiltottam, de már késő volt, annyira büdös halszagú volt utána..
2013. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!