Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell használni egy...

Hogy kell használni egy kutyapelenkát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak lekell teríteni oda ahová szeretnéd, hogy járjon a kutya. Mi is vettünk nem tudom kb: 3 csomaggal de baromira nem érte meg. Inkább viledát teszünk le van 5-6 db és leterítünk egyett és ha piszkos lesz kimossuk. Jobban megéri és ugyanazt a célt szolgálja.
2009. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy! A kutyát szobatisztaságra kell nevelni, nem pelenkára. Attól,hogy arra végzi a dolgát, még nem lesz szobatiszta. Ez a lusta embereknek való. Lehet több melóval jár szobatisztaságra nevelni, de mindenképp hasznosabb, és egészségesebb a kutyának is, meg a gazdájának is. Ha kell tanács, kérdezz nyugodtan, nekem van két stabilan szobatiszta kutyám, és megvan rá a megfelelő módszer. Ne sajnáld rá az időt, és az nem kerül pénzbe.
2009. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a kutya pelenkát nem a kutyára kell rakni hanem a földre szét teríteni (nem olyan mint a gyerekpelenka)csak azért mondom mert nekünk is arra piszkolt a kutyunk :)
2009. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok. elnézést félreolvastam a válaszokat :D
2009. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi probléma nincs a pelenka használatával, ha kölyökkutyáról beszélünk, még nem lehet levinni és a szobatisztaságra való előnevelését a pelus segítségével végezzük. A bejárat mellé helyezzük a földre, ha odapisil , akkor dícséret, ha nem akkor szidás. Utána, ha már levihető az eb, akkor pelenka elrak és megtanít, hogy most már a lenti fű a pisilőhely. Lent pisil dícséret mindig, ha fönt, akkor szidás.
2009. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Miért ne lehetne levinni? Nekem mindkét kutyám 8 hetesen került hozzám, egyből ment le..semmi baja nem lett,csak oda kell rá figyelni, ne egyen meg semmit, és ne kerüljön kontaktusba más állatokkal( amíg nincs meg az oltása).
2009. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
ez már annyira szánalmas! Istenkém,de komolyan! tuti valami kis édibédi tündibündi kutyuskáról van szó! egyszerüen a lent pisilésre kell szoktatni az én kutyám 8 hetes korától már msá állatokkal is kapcsolatba lépett mert evidens h beteg kutyát nem fognak odaengedni egy másikhoz és a veszetséget elkapni nem egyszerű a városba! Mi már 9 hetesen szobatiszták voltunk,mindig jelzett de olykor sikerült bepisilni,mert nem tudta még tartani mi voltunk lassúak!
2009. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

17:33

Igazad van, nálunk is voltak "balesetek" ,de aki lusta takarítani a kutyája után, az ne is tartson lakásban. A pelenkát is valami Paris Hilton féle lusta találhatta ki.

2009. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Én kutyapelenkát használok!

És a félreértések elkerülése érdekében elmondom, h nem lustaságból..és még szánalmas sem vagyok..hanem azért mert a kutyát 4 hónapos korában mentettem ki egy családtól..4hó kora előtt nem volt kint a kertben sem az utcán..és hiába avgyok vele kint egész nap akkor sem hajlandó kint intézni a dolgát...erről ennyit...na szánalmas vagyok..???HMM???

nem csak azért használhatják az emberek pelenkát mert lusták,hanem mert máshogy nem tdják megoldani!

Nézz magadba és utána mond,h lusta ember vagy esetleg szánalmas!!!!

2009. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
utolsó nem rólad volt szó,de mert te ekkora ász vagy mindjárt aranyba öntöm lépteidet! Általásosságról volt szó,amiben vannak ám kivételek! a tiéd egy olyan eset! És ha nem mented a kutyát hanem megveszed és magadtól kell választanod akkor is a pelenkát választod?vagy esetleg megtanítod neki? ha a válaszod az h tanítod akkor most alaptalanul kaptad fel a vizet,mert a tiéd kényszer helyzet,ami teljesen más!!! és a kérdező nem hiszem h ebben a cipőben jár csak még egyenlőre nem konyit a kutyaneveléshez!!! nem gondolod???
2009. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!