Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a kutyapelenkát? Mennyi időközönte kell cserélni?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam,hogyha odapisilt valahova a kutyus,akkor fel kell törölni a pelenkával,aztán meg kell szagoltatni a kutyussal. És kifele kell vinni a lakásból,mindig a pelust és úgy lesz szobatiszta?
2009. febr. 20. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell feltétlenül pelenka. Bármilyen rongy megteszi. Feltörlöd vele. Aztán otthagyod. Meg kell várni, hogy megint lepisilja. Ha megteszi, akkor kezdheted el húzni kifelé. De egészen lassan lehet. Napokig is eltart, vagy mégtovább.
2009. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ugy csináltam,hogy letettem a kutyapelenkát,és egyből ráment a kutyám.kaja után rátettem.és megdicsértem ha rásikerült.naponta,kétnaponta cseréltem.utána sokat voltunk az udvaron,ha kint pisilt,akkor is megdicsértem.azt magától csinálja,hogy kaparja az ajtót ha ki akar menni.
2009. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a fressnapfban lehet kapni direkt szoktató cseppet,nekünk bevált,amíg nem volt teljesen szobatiszta csak a pelusra kakilt/pisilt..
2009. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!