Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvasz kutyád hagyja magát...

Kuvasz kutyád hagyja magát megsimogattatni idegennel, ha te engeded?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy engedi! Sőt a kaukázusim is! :)


Nagy tanyaszerűségen lakunk és van 3 kutyám. Kuvasz, Kaukázusi és Közép ázsiai! De én mind a három kutyával suliba jártam valamint megcsináltam mind a hárommal a tükörmódszer alapszintet! Valamint a középszintet is elkezdtük de sajnos nem tudok velük annyira sűrűn járni. Plusz jár hozzánk örzővédőzni is két férfi! :) Lényeg annyi, hogy ha nevelt kutyád van akkor nincs ilyen problémád h meg lehet e simogatni vagy sem!

2013. ápr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sippara ***** válasza:
100%
Épp két napja simogattam jó húsz percen, fél órán át egy tündéri másfél éves kuvasz szukát :)
2013. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csak akkor ha közvetlen ott vagyok melette, és mondom hogy "szabad" egyébként nem.


ha nem vagyok ott akkor az idegenekkel való simogatás kb így megy: blrklvvflvkl.... és kiáltások, és folyik a vér, átharapott kéz, és mi egy más.


Az én kuvaszom egy , egy gazdás 3 éves kan és nem szereti az IDEGENEKET.


egyébként nagyon jó kutyák,és nem szabad elhinni roluk azt hogy meg bolundulnak, meg hogy neki mennek a gazedájuknak.


de viszont nem dísz kutyák !

2013. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Aliran válasza:
Nekem két kuvaszom volt egymás után, mindkettő munkavizsgás. Ha jelen voltam, gond nélkül meg lehetett őket simizni.
2013. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,de látszik rajta,hogy csak az én kedvemért tűri.Ha valaki engedély nélkül bejön,akkor viszont harap.
2013. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!