Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen béna lennék?

Mátyás97 kérdése:

Ilyen béna lennék?

Figyelt kérdés
Leviszem a Dunára a Goldimat, elengedem, dobom neki a lasztit, ő úgy gondolta, hogy nem kapja el, erre begurult a vízbe, és elvitte a Duna:D Tudom ez nem igazán kérdés, de egy kis nevetni való estére!:D

2013. ápr. 9. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért a Dunával óvatosan...

Én egyszer a yorkimmal csináltam ezt, ő viszont mindig ment a bot után. Egyszer kicsit messzebbre dobtam, és már a levegőben tudtam, hogy ehhez túl messzire kell majd beúsznia, de hiába szóltam neki, ő már úszott. 1 pont után azonnal elvitte a sodrás, szerencsére 10 méterre volt egy stég, ott kaptam ki. Azóta nem játszunk a Duna parton.

2013. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még jó hogy szólsz:D Vettem egy 20 méteres kötelet, azzal engedem be:D Csak ott van egy placc, ott szoktunk játszani.:D
2013. ápr. 9. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért egy goldi és egy yorki között némi erő különbség van.
2013. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért egy kicsit kedvesebb is lehetnél 3. válaszoló. Tudod, ha meghalsz, majd én is mondom "megdögöltél". Képzeld,apám kiképző, és ő is ott van. Erről ennyit. De a másik kettő választ nagyon köszönöm!:) És tisztelt 4. válaszoló, teljesen igazad van, a goldi erősebb, de a Duna még jobban. Ui: Miért, nem tudom, de minden kérdésnél van egy okoskodó, aki sokat hisz magáról, hogy ő mindent tud.
2013. ápr. 9. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!