Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire béna vagyok? Nem...

Ennyire béna vagyok? Nem értem ezt a Jónást. Valaki meg tudná csinálni az én naptáramat? Kíváncsi lennék, mit jósol,

Figyelt kérdés
de nekem ez nagyon magas,már a sokadik oldalon próbáltam meg,de még mindig ködös. Nem is tudok angolul,és a segítő oldalak sem segítenek annyit,hogy eljussak a naptárig!
2012. szept. 26. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem ugyanaz egyik sem mint amit a Jónás számít, tudom, mert sok időt tettem bele a témába és a szerint estem teherbe a mensim utáni 2.-3. napon, én elmentem és kiszámoltattam. Persze a játék kedvéért.....írd azt a keresőbe hogy jónás módszer kiszámítása és akkor ott hoz olyan beszélgetős oldalt ahol részletesen le van írva. Ha nem találod írj és este megkeresem.
2012. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezen már túl vagyok. Amiket találtam,mind 1 oldalra vezetett,valami astro... A "beszélgetős" oldalakon leírt dolgokat kerestem,de az már nem egyezett azzal,amit ugyan az a személy linkelt. Erre írtam,hogy a segítő oldalak sem segítenek annyit.
2012. szept. 26. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:

ebben a témában válaszoltam már. "úgy is ki lehet számolni a jónás napot, hogy ha fogsz egy holdnaptárt, megnézed a születési idődben milyen holdállás volt akkor, és ugyanaz a holdállás a termékeny napod. érthetőbben egy példa:

a születési napom az újhold utáni 4. nap.

így minden hónapban az újhold utáni 4. nap a termékeny napon, és ezért az ezt megelőző 3 nap bármelyikén érdemes együtt lenni. ez így érthető volt?"

ha ez mégsem elég, itt megcsinálhatod:

[link]

Ha németül sem tudsz, akkor még annyi segítség,hogy:

vorname - keresztnév, familienname - családnév, weiblich - mert nő vagy, geb.tag - születési nap,hónap, év, stunde - az idő, ha tudod pontosan. ha nem akkor 12 órával fog számolni. land - ország, geb.ort - születési hely. ezt a listából kell kikeresni.

remélem, hasznos volt a válaszom, s tudtam segíteni. ha nem, írj!

én megcsináltam, de inkább megnézem a falinaptáron, hogy milyen holdállás van, mint ezt a táblázatot. de nyugodtan csináld meg, és hasonlítsd össze a holdnaptáras verzióval. egyezni fog :D

2012. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A linkeden eljutottam a holdnaptárig... De hogy tudom megnézni,hogy a pocaklakómat milyen neműnek jósolja? Illetve a már meglévőket.
2012. szept. 27. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:

az enyémen mutatja egy kis jellel, hogy fiú vagy lány várható-e. (kereszt vagy a jobbra felfelé mutató nyíl).

ott van piciben a piros jel fölött, ami a jónás napot jelöli.

2012. szept. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!