Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolcon ingyen van kutyaovi?

Miskolcon ingyen van kutyaovi?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 21:27
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
mi az hogy rehab?:Dott mit csináltok?
2013. ápr. 11. 20:38
 12/31 anonim ***** válasza:
Rehab= rehabilitáció. Itt agresszív, vagy félős, vagy szocializálatlan kutyákat "raknak helyre".
2013. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ha egy igazán jó helyre akarsz járni , ahol értenek is a kutyákhoz , akkor a Lucky Dog kutyaiskolába gyere! Ott is ingyenes a kutyaovi! Szombaton fél 5-től , vasárnap fél 11-től.
2013. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
BDS akart az lenni, csak fáradt vagyok, a mi kis "hozzánemérő" kutyasulinkban reggel 10től training day van, még most is megy, csak a kutyám négy körül feladta, így hazajöttünk.
2013. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Nálunk sem hallod kint azt , hogy melyik suli milyen szar , megnyugodhatsz. :)De nem egy ember jött már át hozzánk úgy , hogy elb*sztátok a kutyáját és ráadásul minket szidtatok... És egyébként itt sem írtam egy árva szót sem a BDSről. :) Pedig lenne mit. :)

Szerinted attól , hogy reggeltől kint vagytok estig , attól ki lesznek rögtön képezve a kutyák ? (Egy valamire való versenykutya is egyszerre maximum fél órát van a pályán ágazatonként. Maximum. Úgyhogy egy átlag kutyának sem kell egy fél napon keresztül tréningeznie. :)) Nevetséges , hogy azt hiszed , hogy ettől jó egy kutyasuli , hogy hány órát vagytok kint. :)

De mindegy én nem vitatkozok , mindenki döntse el maga , hogy hol érzi jól magát.


Csak egy jó tanács mindenkinek , aki kutyasuli választás előtt áll : Nézzétek meg a kiképző eredményeit , papírjait (már amelyiknek egyáltalán van ) , mert az nagyon sokat elárul az egész suliról ! :)

2013. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%

"Ha egy igazán jó helyre akarsz járni , ahol értenek is a kutyákhoz , akkor a Lucky Dog kutyaiskolába gyere!"


Kedves utolsó, külső szemlélőként a véleményem az, hogy ebben a mondatodban ("ahol értenek is a kutyákhoz") igenis ott volt a sértő szándék, még akkor is ha nem is direktbe szántad.

2013. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Azt csak úgy általánosságban írtam az összes miskolci sulira. ( mert van egy pár )
2013. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nem úgy volt tréning nap.

Eljött hozzánk Solymos Zsuzsa és Szilágyi Szilárd (azt hiszem az eredményeik magukért beszélnek) és okosítottak minket. Tegnap etológia, kiskutya kiválasztása és pályamunka volt, ma (sajnos nem tudok menni) pedig mantrailing lesz.

2013. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Amúgy sztem abban megegyezhetünk, h minen suliban van olyan ami a másikból ment át, mert ez vagy az nem felelt meg.


Konkrét példa: yorkis nő, nem hozott jutifalit. Kiképző adott neki párizsit, a csaj hozzávágta a kiképzőhöz, h fúj, ő ilyen undorító dologgal nem eteti a kutyát, amúgy is, ő nem fog hajolgatni, ez egy sz@r suli. A kiképzőm el is zavarta, és mondta, h akkor menjen hozzátok (Lucky), de készüljön fel rá, h egy ilyenért ott a kiképző le is bombázza (és mielőtt félreérted, ez nem negatív kritika volt).

2013. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Zsuzsa állandó dobogós a HB versenyeken, Szilárd pedig a rendőrségi kutyáknál van, mantrailingban kiemelkedő. Szerintem igenis van mit tanulni tőlük.


Nekem csak hobbi kutyám van, nem is fogom semmilyen versenyre vagy vizsgára vinni. Sokat tudok a kiképzésről ettől függetlenül, viszont tegnap Zsuzsa rengeteg új dolgot mondott, és rengteg új dolgot mutatott páylamunkában is. A csoport nagyon élvezte, én sokat tanultam, tehát megérte, és ezt bátran mondom.


Én szeretem a BDS-t, a kutyám fejlődik, BARÁTAIM lettek, segítik az én munkámat is, én is az övéket. Nekem minden téren megéri :)

2013. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!