Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolcon ingyen van kutyaovi?

Miskolcon ingyen van kutyaovi?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 21:27
1 2 3 4
 21/31 Zsukov ***** válasza:
Kedves utolsó előtti válaszoló. Igazán nem értem mi a baj abban, ha másnak segíteni próbálunk, az, hogy nem nektek? Sajnálom..Én vállalom, hogy nem vagyok mindenható, de közös tréningre hívtak minket, mert kíváncsiak voltak és nyitottak a módszerekre, hogy mitől működhet. Kár, hogy annyira azért nem vagy tökös, hogy névvel vállald a véleményed. Nagyon szívesen elcsevegek veled bármelyik versenyen.
2013. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Még jó , hogy a Lucky Dognak nem kell senkit se meghívnia , mert Kozma Tünde 1000x nagyobb tapasztalattal rendelkezik! :) Nem a BH a szint , nem erre kell verni magunkat , az bárkinek sikerül , maradjunk ennyiben. :) Miért nem mondjuk azok közül hívnak meg valakit , akik pl. VB-re mennek az éven , vagy akik tavaly voltak ? :) Akkor tényleg lehetne azt mondani , hogy irígy vagyok , hogy nem velem foglalkoznak ! :) De így?! Ugyan már...;)

Én is szívesen elbeszélgetnék veled , csak kár , hogy már nem járok versenyekre , mert jelenleg nincs olyan kutyám , akivel járhatnék. :) Egyébkén nekem semmi bajom nincsen veled utolsó , én csak a véleményemet írtam le. :)

2013. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sincs vele? Milyen jó, h nem tudjuk ki ül a monitor másik oldalán....
2013. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Semmi bajom sincs vele , csak nem tartozik azok közé az emberek közé , akiktől tanulni szeretnék , mert nincs mit. Ennyi , pont.
2013. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
De egyébként részemről a vita lezárva , én csak leírtam a véleményem , hogy aki jó kutyaiskolába akar járni Miskolcon , az a Lucky Dogba menjen. Azt , hogy miért gondolom így , azt direkt nem írtam le , mert tudtam , hogy akkor ez lesz belőle. :)
2013. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Jólvan Vanessza, hiszünk neked....
2013. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Vanessza? :) Csak sejtésem van , hogy ki lehet az a Vanessza , de nem hiszem hogy sok köze lenne a munkakutyasporthoz. :)
2013. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Köszönjük megtörtént munkánkat tavaly május óta segíti két olyan ember akik nem egy VB kvalival illetve győzelemmel büszkélkedhetnek de mi az idei előadóinkra is büszkék vagyunk hisz mindig van mit tanulni.
2013. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Helyesbatek, nem Vanessza...Ugye, oktató"néni"?
2013. ápr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
"Kedves" lucky dogos(ha egyáltalán az vagy)! Elég szégyen hogy ilyeneket írogatsz,mert ezzel csak a lucky dogot járatod le. Amúgy meg ha tényleg a lucky dogba jártál volna,akkor biztos hogy nem írogatnál itt más sulikról,mert Tünde soha nem szokott így beszélni senkiről, főleg nem írogatna névtelenul egy ilyen oldon. Ha ennyire utálsz valakit,meg ennyire nem szeretnél tőle tanulni,akkor miért foglalkozol velük?Meg ha szerinted a bh semmi,akkor miért nem mutatod meg egy versenyen a nem "versenykutyáddal" hogy mit tudtok?Ha bárki meg tudja csinálni akkor te is megtudod bármilyen kutyával nem? Vagy csak a gép mögött tudsz kutyázni? Ezt meg hogy így lenézed a bht,nem tudom hogy hol tanultad,de a luckyban biztoshogy nem!!
2013. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!