Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szereti a gyerekeket...

Miért nem szereti a gyerekeket a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy havanese keverékem nem szereti a gyerekeket van egy 3 éves öcsém ha megsimogatja akkor elkezd morogni 8 évesekkel már nem ilyen hogyan lehetne hozzászoktatni a gyerekekhez?
2013. ápr. 10. 22:57
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és ő 4 éves kiskorában nagyon sokat volt gyerekekkel
2013. ápr. 10. 22:59
 2/9 anonim válasza:
49%
A baj azzal van, hogy a gyerekek kiszámíthatatlanul mozognak, ez a kutyát idegesíti ellenségként kezeli. A hirtelen mozdulatokat mindenképp kerülni kell...
2013. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az unokatesómmal is aki 2 éves őt se szereti mert ott rohangál előtte olyankor be is szoktam hívni a szobámba hogy ne idegesítsék. Amúgy elég nehezen barátkozik meg valakivel. Az osztálytársam is mikor átjön és odamegy hozzá a kutyám csóválja a farkát amit nem szokott idegenekkel szemben az osztálytársam meg megüti szerintem is okozhat nála problémát
2013. ápr. 10. 23:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

" Az osztálytársam is mikor átjön és odamegy hozzá a kutyám csóválja a farkát amit nem szokott idegenekkel szemben az osztálytársam meg megüti szerintem is okozhat nála problémát"

Tehát a kutya oda megy az osztálytársadhoz, az osztálytársad pedig megüti? Azt hiszem én többet be nem engedném a lakásba az egyént.

2013. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érzékenyebb, gyerekekhez rosszul szocializált kutyák általában félni szoktak a kisgyerekektől pont azért, amit az előző válaszoló is írt, mert nekik kiszámíthatatlanabb a mozgásuk. A morgás is valószínűleg félelem miatt van.


Az jó módszer az orvoslására, hogy a gyerekek minél többet etessék kézből, próbáljanak vele játszani, menjenek el veled kutyát sétáltatni, stb. Persze közben legyenek ők is nyugodtak, ne rohangáljanak és hadonásszanak.

2013. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám sem szereti őket. Az a baja velük, hogy piszkáljak húzogatják a fülét
2013. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én beagle kutyám sem szerette őket. Egyszerűen elkerültem a gyerekeket séta közben. Ennyi. A családban meg nem volt gyermek, amíg a kutya élt. Úgyhogy nekem nem okozott problémát.

2013. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Palotapincsim sem szereti a kis gyerekeket. Ha ott vagyok vele és rászólok akkor nincs semmi baj egyébként menekül a húgim elől. Inkább a felnőttekkel, idősebb gyerekekkel barátkozik. Morogni nem morog, tudja hogy nem szabad neki. Meg kell mondani a gyerekeknek, hogy csak óvatosan bánjanak vele, ha ez nem jön össze inkább hagyják békén nehogy megkapjon valakit.
2013. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert hangosak, nyúzzák, nem simogatják elég finoman, összevissza rohangálnak.
2013. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!