Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől van felpuffadva a...

Mitől van felpuffadva a kutyám? Miért megy a hasa meg miért hány?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete szinte semmit nem eszik a hasa meg egyre nagyon és kő kemény. Néha egy kicsit megy a hasa meg hányni is szokott. Kiskutyák nem jöhetnek szóba mert ivartalanított kutya. Segítsetek hogy mit csináljak vele. Hashajtót adjak neki?, segíthet az rajta??
2013. ápr. 11. 13:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Az a kézenfekvő dolog még nem jutott eszedbe egy hét alatt sem, hogy elvidd az állatorvoshoz?! Szerinted neten keresztül hogyan diagnosztizáljon bárki is?
2013. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Nekem van egy tippem: BETEG.

Hálistennek modern társadalmunkban megoldás is van a betegségre: ORVOS.


Bélcsavarodás, vagy elzáródás is lehet, vagy durván súlyos férgesség, meg mondjuk még úgy ezer másfajta probléma.

Ha menne a hasad, hánynál, és kemény és nagy lenne a hasad és kemény, hashajtót vennél be?

2013. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
ÁLLATORVOS! MOST! Mert lehet, hogy már tegnap is késő lett volna neki! Még akár valami belső vérzése is lehet a tünetek alapján.
2013. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen eszembe jutott az orvos. De az is eszembe jutott hogy pénztárcám üres!!! Ha lenne 5,10,20 Ft-om pluszba első nap elvittem volna de mivel nincs gondoltam itt hátha van valaki akinek volt ilyen baja a kutyájának és tudna segíteni hátha helyre lehetne hozni hétköznapi gyógyszerrel. Amúgysem az én kutyám csak én gondozom én etetem.
2013. ápr. 11. 13:31
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Akkor szólj a gazdájának. Igy sajnos igen nehéz diagnosztizálni. Megértem a pénz kérdést, de így meg szerencsétlen szenved.
2013. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Féreghajtva mikor volt??
2013. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem is a férgesség ugrott be. A durva férgesség tünetei a felpufad has, hányás, hasmenés, étvágytalanság. Nézd meg a székletét találsz-e benne,férgeket.
2013. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem mostanába volt féregtelenítve. Amióta én gondoskodok róla az kicsit több mint 1 éve azóta nem volt. Az igazi gazdik az a baj hogy kint laknak Amerikába és még 2 hónapig biztos hogy nem jönnek haza. Féregtelenítő tablettát honnan lehet szerezni?? Csak állatorvostól?
2013. ápr. 11. 14:00
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne adj be neki féregtelenítőt anélkül, hogy állatorvos látta volna! Ha nem férgesség a baja, csak még többet ártasz!
2013. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha van állatpatika, ott is kaphatsz. De valóban jobb lenne állatorvosnak megmutatni.
2013. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!