Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff fül vágás után milyen?

Amstaff fül vágás után milyen?

Figyelt kérdés
van egy 14hetes amstaffom és most lett 3napja levágva a füle de szerintem elfertözödött mert gennyes,sebes meg véres és egész nap csak fekszik,enni eszik de nem nagyon mozog.A doki csak hétfön lesz mert elutazott,gyogyszerem nincs itthon se kenöcsöm.mit csináljak vele?Ebbe meg is dögölhet?Szerintem nem lázas mert az orra nem száraz.

2013. ápr. 13. 16:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Tilos a kutyák fűlét kupirozni! De ha megszeged a törvényt legalább jó orvost kerestél volna. De hogy a kérdésedre válaszoljak, igen akár el is pusztúlhat. Ha gennyes ott nagy gond van, elfertőződőtt, vérmérgezést is kaphat. Azonnal keress egy ügyeletes állatorvost és vidd el amíg nem késő.
2013. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%

Jó orvos nem szegi meg a törvényt,nem vállal csonkítást.Azt csak pénzéhes sarlatánok csinálják.

Mindenképp keress egy NORMÁLIS dokit,lehetőleg klinikán.

2013. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%

És mi az,hogy beledögölhet?Mi a francnak neked kutya?

Nem szereted,csak arra kell,hogy menőzz vele a 0 IQ-jú haverjaid előtt.Ha szeretnéd,nem tennéd ki ilyesminek.

2013. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%

Gratulálok, mert nemcsak hogy törvényt szegtél, de még a kutyád életét is veszélyezteted! Gyönyörű kontár munka lehet...

Remélem lesz olyan a környezetedben, akinek feltűnik a csonkított fülű kutyád, és jól feljelentenek! Vagy majd az orvos, mikor viszed hozzá. Egyébként ha nincs itt a dokid, akkor irány az ügyeletes orvos, mert ez nem játék!

Meg attól hogy még száraz az orra, még lehet lázas, de ezt úgy tudod megállapítani, hogyha egy hőmérőt felnyomsz a fenekébe.

2013. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
59%

Ne mondd neki,hogy majd az orvos feljelenti,mert nem fogja elvinni a kutyát,maximum megvárja,míg a csonkító sarlatán "kezeli".

Eleve kellett volna,hogy gyógyszert adjon,ha tönkretesz egy kutyát,ráadásul még tudja,hogy a hét végén nincs otthon.Számítania kellett volna ilyesmire.

2013. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%

elviheted bármilyen állatorvoshoz. mondod a szokásos szöveget (sérülés miatt kellet csonkítani)... max nem hiszik el. különben meg nem hiszem hogy nincs otthon legalább egy kis betadinod. kérd meg a szüleid hogy mutassák meg mi az!:D vagy kérj a szomszédtól.


a lényeg hogy minél gyorsabban vidd el egy normális dokihoz! létezik állatoknak is sürgősségi...

2013. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
nem okoskodásokat kértem,henem tanácsot hogy mit csináljak a kutyussal hogy jobban legyen.
2013. ápr. 13. 18:08
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
Tessék a legjobb tanács, amit csak kaphatsz: vidd el orvoshoz még ma, fizesd ki a kezeléseket és gyógyszereket és ha teljesen felépült a kutya, keress neki egy nálad sokkal felelősebb, értelmesebb gazdát! Sajnos van egy tippem, hogy csak menőzésre és szaporításra van a kutya...
2013. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
hát nem,ez a kutya volt az álmom és nagyon szeretem és 150ezerbe vettem és nagyon féltem.
2013. ápr. 13. 18:19
 10/33 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon szeretheted,ha a külleme miatt kínoztattad meg,és úgy emlegeted,hogy "megdöglik".

Inkább a 150 ezredet félted te.

A tenyésztőt miért nem hívtad fel,hogy adjon tanácsot?

2013. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!