Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff fül vágás után milyen?

Amstaff fül vágás után milyen?

Figyelt kérdés
van egy 14hetes amstaffom és most lett 3napja levágva a füle de szerintem elfertözödött mert gennyes,sebes meg véres és egész nap csak fekszik,enni eszik de nem nagyon mozog.A doki csak hétfön lesz mert elutazott,gyogyszerem nincs itthon se kenöcsöm.mit csináljak vele?Ebbe meg is dögölhet?Szerintem nem lázas mert az orra nem száraz.

2013. ápr. 13. 16:18
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
hagyta is hogy a füléhez nyulj?
2013. ápr. 14. 17:13
 22/33 anonim ***** válasza:
51%
Most hogy néz ki a füle? Mennyire lett neki levágva? Kérdező, nem Neked volt véletlenül az a másik kérdésed a szaporítós amstaffal?
2013. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Hát a füléhez engedte,hogy hozzá nyúljunk.A kék lukács nagyon jó krém a doki vágás után adta és mondta ezzel kenjük varrat szedésig(2 hét)szépen be is gyógyult aseb meg minden.
2013. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
nem,az nem az én kérdésem volt,nekem csak egy amstaffom van és az is még kölyök.Volt kint nála ügyeetes doki és adott neki 3inekciot és azt mondta volt egy kis láza de a füle nem olyan aggasztó,az egyiknél kikaparta a varratot és szétjött a porc.Ma vissza kell vinnem ahhoz aki csinálta.
2013. ápr. 15. 06:34
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért tettünk mi rá tölcsért,hogy ne tudja vakarni.Szerintem vegyetek mert varratszedés utána hogy gyógyul viszketni fog neki és vakarni fogja tudom mert az enyém is akarta de nem tudta:)
2013. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
a doki nem rak rá tölcsért,azt mondta olyan a füle amilyennek lennie kell.
2013. ápr. 16. 06:26
 27/33 anonim ***** válasza:

Erre értem a tölcsért nem a füle miatt hanem,hogy ne tudja vakarni:)



[link]

2013. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
Betadinnal kend be alaposan, ha kicsit rászáradt akkor neogranormonnal vastagon kend át. Nekünk ez nagyon bevált. Így gyorsan begyógyul.
2013. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta hogy ne nyúljak hozzá,és elég sebes neki.
2013. ápr. 16. 19:11
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Képet tudnál rakni róla?Elég fura a dokid már bocsi nekünk azonnal ahogy hazaértünk kenni kellett már azért is mert nyár volt és a légy a nyílt sebet könnyen beköpheti és még nagyobb baj lett volna.Hidd el nem rontasz el semmit ha kened és szépen befog gyógyulni a seb.
2013. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!