Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet e lengyel alföldi...

Lehet e lengyel alföldi juhászkutyával örző-védő kiképzésre menni?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek:)
2009. szept. 23. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Bár nem tudom pontosan beazonosítani a fajtát, de válhetően nagytestű kutyáról van szó. A kiképzést mindig az engedelmességi résznél kell elkezdeni, és csak rongyozni szabad a kutyával.Azzal lehet huza-vonát játszani. Ha már tudja az alapvető engedelmességi feladatokat és legalább 1,5-2 éves, akkor lehet elkezdeni a csibészelést. Addig még csak kiskutya és több kárt okozhatsz neki, mint hasznot.
2009. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Pon szerintem nem örző-védő kutya, mint a németjuhász.


Itt egy tenyésztő honlapja : www.ponlap.hu

2009. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a honlapajánlást, ezt már olvastam és szimpatikus is. Elvileg kiváló házőrző, ezért gondoltam h kiképzésre is lehet vinni:) Amugy pedig nem nagytestű (annyira), nemtől függően 18-20 kg, hasonlít a bobtailre...Felteszek egy képet.

[link]

2009. szept. 24. 19:30
 4/4 anonim válasza:
Minden kutyafajtával lehet őrző védőzni, mert az csak egy kiegeszito foglalkozas, nem hiszem h konkret teruletoruesre hasznalnad a Ponodat, ha igen akkor ne legyen Ponod, szebb eletet erdemel
2016. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!