Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség az hajnyíró és...

Mi a különbség az hajnyíró és a kutyaszőr nyíró között? Hajnyírógéppel is le lehet nyírni a kutya szőrét?

Figyelt kérdés

#kutyaszőr nyíró
2013. ápr. 14. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Párszor... De más szőrvastagságra tervezték, záros határidőn belül ki fogja venni a penge élét.
2013. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaszőr sokkal sűrűbb, mint a haj. Egy gyengébb hajnyíró bele is fullad.
2013. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Esetleg tudnátok ajánlani kutyaszőr nyírót kb. 15ezer forintig?

2013. ápr. 14. 11:14
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

15 ezer ft-ért nem tudsz olyan jó minőségű kutyaszőr nyírót venni, 1x-2x letolod a kutyádat aztán dobhatod ki..

nem egy ismerősőm vett 10 ezerért kutyaszőr nyírót, elsőnek szuperül vitte a kutya szőrét 2.alkalommal a kutya felét tudta lenyírni mert bedöglött,inkább elvitte kozmetikába :D


vagy beruházol egy 30-40 ezres gépre vagy kozmetikába járatod a kutyádat!

2013. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem meg nem egy ismerősöm panaszkodott a kutyakozmetikákra (és nem ugyanarról a kutyakozmetikáról, hanem mindegyik másról)

Volt akinek lenyírták kopaszra a kutyáját, naptejjel kellett kenegetni, de még így is leégett a bőre.

A másiknak belenyírtak a bőrébe több helyen (véresre)

A harmadiknak a zacsijába nyírtak bele (2 helyen)

Arról nem is beszélve, hogy vidéken nem hemzsegnek a kutyakozmetikák: 80 km-s körzetben 3 van, de egyiket sem ajánlják a fenti okok és hasonlók miatt.

2013. ápr. 14. 12:01
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Pedig nem ez az általános.

Szőrhosszt meg a gazdi mondja meg általában....

2013. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

hát akkor vegyél 15 ezerért,de ne csodálkozz,hogy pár nyírás után felmondja a szolgálatot..amúgy te is belevághatsz ha hirtelen megugrik vagy vmi..


én kutyám már kölyök kora óta most 11 éves és évi 2x kozmiba jár,ez idő alatt nem vágtak még bele egyszer sem..

ja és a másik kutyánk nagyon izgága és még belé se nyírtak..


akkor rosszak a kozmetikusok vagy nem elég tapasztaltak..


milyen fajta kutyád van?

2013. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát nem a gazdi kérte kopaszra.


Keverék kutyánk van, az egyik őse foxi lehetett.

Nem divatvágást akarunk neki, hanem egészségügyi nyírás kell.

2013. ápr. 14. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Simaszőrű kutyákba is beledöglik egy hajnyíró, nemhogy egy foxiba....


Ha használható gépet akarsz, akkor 30ezer körül nézelődj.

2013. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 h..alexa válasza:

[link]


Nekem egy ilyen gépem van, havonta nyírom vele a kis termetű drótszőrű keverék kutyusomat, és egy Westit is! A gépet februárban vásároltam, még mindig csodásan működik!Előtte egy drágább hajnyírót hazsnáltam, az 2 év után ment tönkre, sokat megspóroltam a kozmetikuson( bar az első 1-2 alkalommal nem lett túl szép, de hamar bele lehet jönni). Szerintem egyáltalán nem szükséges hozzá drága gép!

2015. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!