Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy miniatűr...

Szerintetek egy miniatűr bullterrier jó kis háziállat lenne egy 15 éves fiúnak? (téglaházba, el tudnánk tartani)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Milyen az a miniatűr bullterier? Nem hallottam még ilyenről.
2013. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan mint a normál bullterrier csak ez zsugoritott akkora mint a fele:D
2013. ápr. 14. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Megnéztem a kutyatárban:-)

Szerintem nem lesz vele gond, csupa pozitív dolgot írnak rólla. De azt ne felejtsétek el hogy akkor is bull ha kicsi. Kell neki a határozott gazdi. Kinézted már esetleg a tenyésztőt? Ő biztos sok hasznos tanácsot tud adni.

2013. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokkal aktívabb fajta, mint a "normál" bullterrier, sokkal többet kell foglalkozni vele. Csak hobbi kedvencnek pont ezért nem is javasolt, dolgozni kell vele, komolyan kell fárasztani. De ha ezt tudjátok vállalni, akkor tökéletes. Viszont csak benti tartás való neki.
2013. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a minibull mindenképpen szerencsésebb választás mint a nagyobbik barátja. Sokkal "kutyásabbak" és nem száll el úgy az agyuk sem.
2013. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Naponta hány órát foglalkoznál vele? Mennyit sétáltatnád? Vannak-e vele kifejezett terveid? Szeretnéd-e kutyasuliba vinni? Havonta mennyit tudnál rákölteni? A szüleidnek mi a véleménye? Tudtok pénzt félretenni, ha esetleg valami miatt sürgősen kéne a kezelésére? Ezek mind olyan kérdések, amiket nagyon fontos higgadtan tiszta fejjel átgondolni, mielőtt bármilyen kutyát magadhoz veszel.
2013. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy tudnál a vételárára 100-120 ezer forintot szánni? Mert normális tenyésztőtől ekörül lehet kapni, ezalatt csak szaporítóktól kapsz ideggyenge, beteges keverékeket.
2013. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A pénzzel nem lenne gond inkább azzal h suliba járok meg edzek így napi 3,4 x tudnám levinni sétaltatni stb
2013. ápr. 14. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ez sajna nem 100-120, inkább 200 körül lesz. de nem is ez a lényeg. járhatna veled edzeni :D
2013. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Feltehetném futópadra :D
2013. ápr. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!