Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol Bullterrier-t vennék,...

Angol Bullterrier-t vennék, elérhető áron?!

Figyelt kérdés

Kutya neme teljesen mindegy, fajtiszta, egészséges legyen.

Maximum 4 hónapos korig.


Valaki segítene?


Köszönöm Mindenkinek! :)



2013. ápr. 12. 17:20
1 2
 1/11 sippara ***** válasza:
Mit jelent nálad az "elérhető ár"?
2013. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

20,- 30 ezer forint közt. Számomra ez ideálisabb ár, mert még tanulok, így nincs jövedelmem.


F/19

2013. ápr. 12. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Akkor gyűjtögess még, mert ilyen árban olyan durván szvr kutyát veszel, h csak no.


Személyesen ismerek olyan bullit, aminek a vételárán spóroltak. 3 éves, de már 1,5-2 MILLIÓ forintot hagytak az orvosnál, a kutya pedig idegbeteg, két kiképző is feladta már. Csak kosárban és folyamatosan pórázon lehet vele sétálni.

2013. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én bullterrierem 12 ezer ft volt.

Az,hogy egyáltalán életben maradt,félmillió forintomba került.Bónuszként pánikbeteg volt és egyéb idegrendszeri gondjai voltak.

Nagyon gondold meg!Megveszel szaporítótól 20-30 ezerért egy kutyát.Gondolom több pénzed nincs rá.Miből fogod finanszírozni az orvost,mikor sorban jönnek elő a problémák?Nekem az volt a szerencsém,hogy eladtam egy öröklött tanyát,annak az ára majdnem teljesen ráment a kutyára.

2013. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem értem az "olcsó" kutyák mitől különböznek a 60-70 ezer forintos kutyáktól..


Kutya az kutya. Ha vennék körülbelül 20 ezer forintért egy bullterriert, megkapná az összes oltást, chipet, minőségi/normális tápon etetném, foglalkoznék vele.. nem tudom mi baj lehetne..


Plusz szerintem ne az ismerősökből, saját magából, hallások alapján kellene kiindulni senkinek...... na mindegy.


MAGYARORSZÁG 2013! Én így szeretlek........

2013. ápr. 13. 13:05
 7/11 A kérdező kommentje:

Még régebben 12 ezer forintért vettünk egy fajtiszta kan boxer kölyökkutyát.


Foglalkozás, nevelés, oltások, ennivalója, minden igénynek szerintem eleget tettünk,


Mégse idegbeteg, agresszív a kutya. Hiába 12 ezer forint volt..


Azt egyik ismerőstől lett véve. Teljesen egészséges a kutya.


Az igaz, hogy a kapun ismeretlent nem enged be, de ha hozzám jönnek, és kimegyek beengedem, a kutya megszagolj, és elmegy..


Nesze neked 12 ezer forint :-)

2013. ápr. 13. 13:08
 8/11 A kérdező kommentje:
De akinek sok pénze van, vegyen 40-100 ezer forintokért kutyát, egészségére :) !
2013. ápr. 13. 13:10
 9/11 A kérdező kommentje:

Amit meg Little Red írt, arra a válaszom:


Minek szenvedtetni azt a szegény kutyát, annyi pénzből már egy jó tenyésztőtől lehet egy jó vérvonalú kölyökkutyát venni..

2013. ápr. 13. 13:12
 10/11 A kérdező kommentje:

Egy másik kommentre a válaszom:


Attól, hogy sajnálatos módon a Te kutyád sajnos "idegbeteg" volt, attól még nem biztos, hogy másé is az lesz.

2013. ápr. 13. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!