Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador retrivernek kutyaháza...

Labrador retrivernek kutyaházat építenék. Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Szóval nemsokára költözünk kertes házba és kapok egy labradort. Utánanéztem, hogy a kutyaház építésénél mit kell figyelembe venni, köztük a nagyságát, méretét stb. És azt találtam, hogy a kutyának nem kell sokkal nagyobb ház, mint saját maga. A kérdésem az, hogy ha én építek egy felnőtt labradornak való kutyaházat, akkor amikor még kicsi nem zavarja-e a kutyaház mérete? Akinek volt labradorja pár tippet is adhatna:etetésnél, tanításnál, fürdetésnél. mit szeret, mire kell vigyázni stb.

2013. ápr. 14. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A kutyaház semmiképpen se legyen olyan, hogy átfújja a szél. Legyen inkább olyan, hogy be tudjon húzódni bele, az állat. A kutytusod meg tudjon benne fordulni, ha meg is nő.
2013. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi:)
2013. ápr. 14. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] én ezt a típust ajánlom, van szélvédett része, a kutya el tud nyúlni benne, mégis kilát a terepre :)
2013. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Húú, ez tényleg vagány, köszi lehet, hogy valami ilyesmit fogok építeni.!
2013. ápr. 15. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Legyen zárt,de ne túlságosan,el tudjon vonulni ha egyedül akar lenni és pihizni,de kényelmesen el tudjon benne terpeszkedni!!A színe ne legyen túlságosa élénk mert lehet hogy megijed,és nem megy be!!:( Alulról legyen valamivel az alján kívül elszigetelve a földtől mert télen nagyon lehűlhet( a föld )!!Ajánlom a kis "kutyamatracokat"(nem a kis két mm vastagságú cuki takarót,hanem egy jó vastag puha anyagból készültet , (ezek úgy 9-10.000-be kerülnek,de van 4-5.000-ért is de inkább legyen kicsit drágább , de sokáig kitartson..nem?)

Nagyjából ezeket kell figyelembe venni!:)

Jó kutyázást!!:):):):)

Üdv.Anna

Remélem tudtam segíteni!!:)

2013. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van a közelben bútorkárpit bolt és tudsz szerezni töltőanyagot is, akkor ti is megvarrhatjátok a párnát, úgy sokkal olcsóbb.
2013. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok köszi mindenkinek, főleg neked Anna köszi :)
2013. ápr. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!