Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinő a fű a kutya kenneljében?

Kinő a fű a kutya kenneljében?

Figyelt kérdés
Több mint 20 éve van kutyánk, de ennyire még sosem ugrálta ki egyik se a füzet maga alól. Van egy elég nagy kennelje, többnyire ott van napközben. Csak a séták idejére engedem ki. A kérdésem az, hogyha vetek alá valamilyen strapabíró sportfüzet, az kinő-e. Nem akarom, hogy egy merő sárban és földben ugráljon szegény, de nem tudom megoldani, hogy amíg növekszik és megerősödik a fű addig máshová zárjam.
2013. ápr. 15. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem zárom be az enyémeket, de így is van olyan része az udvarnak, ahol már szinte beton keménységűre döngölték a földet és csak igen ritka fű nő rajta. Akkor lehetne újra füvesíteni, ha felásnám és elkeríteném arra az időre, amíg az új fű megerősödik.
2013. ápr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem a növényes kategóriában tedd fel a kérdést.

én csak annyit tudok mondani, hogy az én kutyáim alatt semmilyen növény nem nőtt ki, és az általuk bejárt útvonalakon sem.

2013. ápr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, mert folyamatos a zavaró hatás (magyarul taposás) amit kap. Csak pihentetéssel lehetne újrafüvesíteni, de az is csak addig marad, míg újra nem kap kibírhatatlan taposást.
2013. ápr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy év kell a vetett fűnek,mire megerősödik annyira,hogy terhelhető legyen.Ha jól lemozgatod a kutyádat naponta,nem rohangálni,hanem heverészni fog a kenelben.Tehát a vetett fű nem fog megmaradni,de ha veszel gyepszőnyeget és azt telepíted,lemozgatás mellett megmaradhat.
2013. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy ne füvet,hanem lóherét telepíts.Zöld és strapabíró.
2013. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel a kutyád az élete nagy részét azon a talajon éli, nem lesz növény, ami elviselné. Rakd le kőlappal, betonozd le és max egy sávot hagyjál neki, ahol lehet , megmarad némi zöld.
2013. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!