Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék venni ilyen kutyust...

Hol tudnék venni ilyen kutyust? Tobbi lennt

Figyelt kérdés

Dán Dogát szeretnek, csak sajnos en nem tudok találni... http://www.youtube.com/watch?v=NAs9bFRS-bw


koszi a segitseget :)



2013. ápr. 14. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Mik a céljaid vele?Hobbyra,kiállításra szeretnéd?

Csak a fajta számít,vagy pont olyan színű kutyát szeretnél,amilyen a filmben van?

2013. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fajta szamit, es vagy eben a szinben szeretnem, vagy pedig kek (szurke, csak keknek hivjak..) gyonyoru kutyus es bele szerettem, nincs vele celom...
2013. ápr. 14. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sok fajtatiszta kutya(bár nem mindenesetben tk-s) vár gazdit a menhelyeken! Fajtamentőknél érdeklődhetsz, vagy állatmenhelyeken, esetleg facebookon kereshetsz közeledben lévő menhelyeket, nagyon nagyon sok gyönyörű fajtajellegű kutyus keres gazdit.

2013. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

előre jelzem a német és a dándog ugyanaz :)


[link]

2013. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sippara ***** válasza:
82%
Tenyésztőnél 150-200 ezer forint körül kezdődik hobbi célra, az etetése havi 20 környékén van (már ha tudsz jó tápot jó áron szerezni), állatorvosi költségek (gondolok itt az alapellátáson túli dolgokra: rtg, műtétek) is jóval magasabbak a kutya testsúlya miatt. Ha anyagilag fenn tudod tartani, akkor még mindig érdemes rajta elgondolkozni, hogy TE ki tudod-e elégíteni a kutya szükségleteit (mozgatás, nevelés, képzés tekintetében).
2013. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Remélem tudod, hogy drága fajta, az etetése pedig kb kisebb vagyon havonta.
2013. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tévedés,hogy drága az etetés.Nagytestű kutya lévén,keveset mozog.Nekem volt ideiglenesbe egy dán dogom és van egy saját amstaffom.Hát mit ne mondjad,a staffom hamarabb zabál ki a vagyonomból,mint a dog tette volna.


Minél nagyobb egy kutya mozgásigénye,annál többet eszik.Mivel a staffok közepes testűek és pörgősek,ezért a staff etetése drágább,mint a dán dogé.

Meg ugye az se mind1 mivel eteted.

Én Brit és Acana hívő vagyok.


Viszont ami tény és való,hogy a méretéből adódóan bármilyen orvosi költség,ami nem standard,brutál áron fut.De még csak a kutyafelszerelés is.Gondolj egy kennelre,szobakennelre,kutyaházra.Azok jóval drágábbak.

2013. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.

de azt hiszem azt kerdeztem hogy hol tudnek venni...

nem pedig azt hogy oktassatok ki. van eleg penzem, nagy kertes hazam, es kivalo allat orvosi baratom aki segitene barmiben. persze nem ingyen. szerintem felnott ember vagyok es eltudom donteni mit szeretnek. eez az oldal is mar at fordult arra hogy nem valaszolnak az emberek a kerdesekre hanem oktatni akarnak, holott a masik ember eletet es eletstilusat nem is ismerik.

de koszonom annak aki normalis valaszokat adott

2013. ápr. 22. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!