Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava bőrén, szőrén mi...

Csivava bőrén, szőrén mi lehet ez? Korpa szerű valami van rajta, ha vakarom hámlik neki!

Figyelt kérdés
Elfogom vinni dokihoz ha nem lesz jobb;de mi lehet ez?mivel kezeljem?

2013. ápr. 15. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet allergia, én ilyet akkor láttam amikor a kutyám allergiás lett a műszálas takaróra
2013. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megfázott a bőre, nem megfelelő az étel, amit kap .
2013. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól megfázhatott hogy tegnap kint volt? Nem igazán szeret kint lenni...ennivalót kapott új tápot is...vissza térek a régihez akkor.
2013. ápr. 15. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak akkor volt ilyen a bőre mikor rossz minőségű kajával etettem. Miután jobbra váltottunk megszűnt minden baja
2013. ápr. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen száraz a bőre, és attól hámlik. Vagy akkor is lehet, ha kutyaruhát hord. Ha a kajaváltás nem válik be, meg lehet próbálni megfürdetni hypoallergén samponnal, amit állatpatikában lehet kapni.
2013. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!