Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a velemenyetek arrol az...

Mi a velemenyetek arrol az emberröl, aki lätogatoba jött hozzäm, es a sajät häzamban megütötte az en csivava kutyämat?

Figyelt kérdés
A kiskutya ärtatlan volt. A läny azert ütötte meg, mivel a kutya egy tärgyat harapdält, ami az enyem volt. A tärgyat a läny ejtette le a földre, es nem volt hajlando felvenni, hiäba kertem rä.

2013. ápr. 10. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
nekünk itt ért volna véget az, ami köztünk volt.
2013. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a välaszt. Värom mäsok välaszait is. Minden välaszert pontot adok.
2013. ápr. 10. 23:22
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Én asszem leüvöltöttem volna a haját a fejéről!!!

1,mit képzeld h bántja az én kutyámat???

2,kezdjen saját súlycsoportjába tartozóval!!!!

2013. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
*képzelt,bocsi
2013. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Én azonnal kérdést írtam volna ki a gyakorikérdésekre.
2013. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem egészen értem a történetet. A lány leejtett egy tárgyat, te meg kérted, hogy vegye fel, de nem volt hajlandó. Miért? Esetleg ott viháncolt a kutya, és félt tőle? Egyáltalán hogy működik ez nálad? Nálam ha egy vendég leejt valamit, nem parancsolok rá, hogy vegye fel, főleg ha a kutyám is vicsorogva feni a fogát a "rágnivalóra".
2013. ápr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Montihun, ez kb. egy hete törtent. A länyt azota nem engedem be a häzba. Kapcsolat van közöttünk, mert räm van szorulva, de a modora miatt kiaakadtam. Inkäbb ird meg, hogy mit gondolsz erröl.
2013. ápr. 10. 23:46
 8/17 verde válasza:
64%

nem értem pontosan...

Az ismerősöd leejtett valamit, amit felszólítás ellenére sem vett fel a földről, ezután odament és megütötte a kutyádat?

Vagy a kutya az szuka vagyis a "lány", és kiejtett valamit a szájából, és nem volt hajlandó felvenni a földről, az ismerősöd ezért meg megütötte.

Mielőtt vélemény alkotnánk, érdemes lenne meghallgatni a a kutyát is!

2013. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A kutya nem vicsorgott, ö nagyon barätsägos.

A länyt ingyen tanitom egy idegen nyelvre.

Elözöleg ott volt a tärgy az asztalon. ö felvette, jätszani kezdett vele. Kertem, hogy ezt se tegye. (Meg is rongälta a tärgyat, de mindegy, nem dräga) Utänna esett le a tärgy. En nem tudok hajolni, beteg vagyok.

2013. ápr. 10. 23:49
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

szóval összefoglalom amit megértettem így a homályos részletekből:

asztalnál ültök. a csajszi valamit matat egy tárggyal, amit meg is rongál, ezután leejti és mivel te mozgássérült vagy és nem tudod felvenni megkéred szépen, hogy vegye fel.

de a kutya időközben rákapott és rágcsálta.

és mivel a kutya rágcsálta a tárgyat ezért a lány - ahelyett, hogy rászólt volna, hogy 'ereszd" - fogta és bántalmazta szerencsétlen kutyát.


( igazán kultúrált neveltetésre utal ez a csajszikám részéről...tényleg nem akarok senkit megbántani de ez nagyon sok dologról árulkodik -.- )


kb így alakult a történet?


ha így történt akkor elmagyaráznám szépen a lányzónak, hogy amíg nem lakik nálam és nem nevezheti sajátjának a kutyámat, addig ne merjen még egyszer kezet emelni rá különben én is meg találom csapni a fejét


(volt már, hogy hasonlóért tényleg meg is ütöttem egy csajszit. ő mondjuk éppenséggel belerúgott egy idős néni pincsijébe csak úgy poénból az utcán. hát én ezért bepipultam, bár leginkább azért mert pont simiztem a pincsit mikor jól oldalba rúgta a szemét kis r*banc)


amennyiben ezen feltételek nem megfelelőek számára, a jövőben nem tartanék igényt a társaságára.


a te helyzetedben, mivel hajolni se tudsz, így valszeg viszont bántalmazni se tudod ha ez az eset megismétlődne szóval közöld vele, hogy nem segítesz neki az idegen nyelv tanulásában ha nem tanul meg viselkedni.

2013. ápr. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!