Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava kiskutyát honnan vegyek?

Csivava kiskutyát honnan vegyek?

Figyelt kérdés
Megbizható helyről szeretnék ,de nincsenek rá százezreim . Nekem csak egy fajtatiszta egészséges kiscsaj kéne ennyi . Olyanok irjanak akik nem régiben vettek vagy tudnak helyet ahol kapni lehet konkrétan .

2013. ápr. 12. 10:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
A leendő gazdik 99%-ának "csak" ennyi az elvárása. De az ár ettől még nem lesz olcsóbb. Én is "csak" közlekedni akarok az autóval, de attól még ugyan annyiba kerül, mint annak aki nem "csak" erre használná.
2013. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Egészség=minőség=reális ár.


Ez olyan, mintha vadiúj autót akarnál 100ezerért.

2013. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nyilván,nyilván és nyilván . DE!! Én nem azt mondtam / irtam,hogy occsón extra pedigres kutyát szeretnék.Korrekt áron ,szeretnék egy korrekt kiskutyát ennyi. Mivel vannak azért kimagaslóan magas árú kiskutyák ,csak mert a szülő elért ezt meg azt ,na ez a része nekem nem fontoss . Mint cahogyan azért már ránézésre kevert kiskutya sem kell hiába occsóó...

Na és akkor most valaki!!!!!! Könyörgöm a kérdésemre választ és ne kioktatást !Köszike:)

2013. ápr. 12. 12:22
 4/27 anonim ***** válasza:
71%

Nem csak azért drágák mert kiállításon milyen eredményeket értek el,hanem mert genetikailag le vannak szűrve betegségekre. De ha neked nem fontos hogy egy garantáltan egészséges kutyát kapj,aminek törzskönyve van ami szintén garantálja hogy csivava és nem más fajta, akkor nincs miről beszélni.

Annyira érdekes hogy műszaki cikkekre, háztartási gépekre stb az ember nem sajnál kiadni pénzt,de egy kutyára aki egy élőlény és remélhetőleg több 10 évre is szólhat rögtön hogy hú hogy spóróljak rajta. Gratulálok.

2013. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Nézd meg őt szerinted gondos tenyésztőtől van vagy szaporító adta le?


[link]


Ő is nem fedezett megválnak tőle:


[link]


Nem tudta a kölyköket kihordani,szaporítónak nem kellett kidobta:


[link]


szaporítós hírdetőtől mentették meg súlyos betegen:


[link]


és még sorolhatnánk,te meg ilyen embereket akarsz támogatni?

2013. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Tehát ha nem hiper-szuper extra pedigrees kell, akkor egy 80-100 ezer még beleférne? Mert abban az árkategóriában már talán kapsz az elvárásaidnak megfelelőt. Nem azért drága, mert nagynevű, hanem azért, mert ennyibe kerül szép és egészséges kiskutyákat létrehozni.
2013. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Konkrétan mennyit szánnál rá?
2013. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Kedves kvittagirl!!

Nem nem sajnál kiadnin pénzt ! Egyszerüen nem tehetem meg ,hogy több százezres kutyát vegyek ,és nekem senki ne adja elő ,hogy annyiért kell adni máskülönben nem éri meg ,é

n ha tehetném akkor sem adnék ki érte mondjuk 200.000 - na ne már .. én az ilyeneknek sem tömöm hülye módon a zsebét ,csak mert lepaprozott egy kiskutyát amivel aztán tudnak játszani is hagyjuk ,hogy a papir 100% garancia bármire is . Ajajjj csak hiszik sokan . Volt nekem 90.000 - annó (!) havanesem az mondhatom jó árban volt és a tenyésztő ezüstkoszorús mester tenyésztő én odáig voltam meg vissza mert nagyon akartam azt akiskutyát nem a papirja érdekelt hanem ,hogy csoki a szine és beleszerettem de csak nála volt kapható ő meg tojt6a telibe ,hogy én nem kiállitásra és tenyésztésre szánom ,ennyi volt az ára és kész . Na mindegy is ,az első orvosi vizsgálaton kiderült ,hogy már a kora kamu ,egy két hónap difi volt ,a fogazatán a doki levágta ,utána jött ,hogy gyakorlatilag kopasz lett egy bőrbetegség miatt . Sok pénzbe került ,hogy ne kinai kopasz kutyám legyen . És aki látta és amint felnőtt én is észrevettem ,hogy olyan kevert volt inkább yorki -hava lehetett . Ettől még imádtuk ,de csúnyán átvágtak . Ma már okosabban vásárolok,de nem a papir számit csak és kizárólag nekem , hanem amit látok és olyanok véleménye akik tapasztalatból irnak egy egy kutyusról . Konkrétan ! Szeretnék olyan emberkékkel beszélni akik vettek valahonnan kizárólag kedvencnek szeretgetni ksikutyát ,és valóban egészséges csivavát kaptak . Remélem mostmár érthetőbb voolltam ,mert eddig ismeretlen okok miatt sajnos nem . :)

2013. ápr. 12. 12:57
 9/27 anonim ***** válasza:
58%
80-100 ezerért nem adnak el törzskönyves csivavát, vagy keverék lesz egy törzskönyvvel vagy ugyanúgy lehet beteg mint egy szaporított kutya, ilyen árban szart se ér a törzsköny. A csivava most divat fajta, a tenyésztése se éppen a legegyszerűbb ha rászánsz 150 ezret már vehetsz elfogadható tk-es kutyát az alatt nem érdemes! Ha ennyit nem szánsz rá akkor ott a fajtamentők.
2013. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Kopkrétan nem tudom ,hogy mennyit . A kislányomnak lenne régi álma teljesitve ,és most 10 éves lett azthiszem megérett a feladatra ,hogy saját kutyusa legyen . Nem tudom ,hogy mennyit csak azt tudom biztosra ,hogy 100000- kért nem fér bele ! Igy sem egyszerü ,van több gyermekem is élnünk is kell ,nem mert sajnálva van a pénz rá .És ,hogy miért kell akkor neked csivava ?? c "válaszra " előre is válaszoljak ,nos azértt mert a gyermekem erre vágyik . :) Nekem egy korcs is jó lenne akár . Kutya,kutya szeretem őket ! De ha már veszünk és csivavát veszünk szeretnénkl vele hosszú egészséges éveket megélni . Hiszem ,hogy van aki azért nem ebből akar milliómos lenni ,és korrekt áron tud nekünk eladni egy ilyen kiskutyát .
2013. ápr. 12. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!