Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyusal,...

Mit csináljak a kutyusal, hogy ne ugasson mindenkire aki hozzánk jön, vagy a közelemben van?

Figyelt kérdés
túl territoriális vagy engem túl óvó kutya, ugat mindenkire aki bejön hozzánk, átmenetileg van nálam, gazdira vár, mit csináljak vele, hogy szocializálódjon, így senki sem fogadja majd örökbe:S

2013. ápr. 16. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Át kell venni a falkavezérséget. Mert ha te lennél, ezt nem csinálná.
2013. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

próbáltad már mondjuk megnevelni?:D

mást nem nagyon tudsz...

2013. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen próbálom megnevelni és átvenni a falkavezés szerepét, ezért írtam ezt a kérdést ki, hogy valaki segítsen ebben, hogy hogyan, értékes tippeket tanácsokat várok, rengeteg kutyám volt már, ez a kutyus pár hete van nálam, utcáról befogadott, azon vagyok bizony-bizony, h szocializáljam, sok minden ért már, ezt viszont nem tudom hogy kezeljem, foleg mert soha esemelyik kutyám nem csinálta ezt. ha valaki tud értelmes választ adni, azt megköszönném. ismétlem, utcáról mentett és kb. 2 hete van itt. ha ez territoriális viselkedés, hogy kezeljem?
2013. ápr. 17. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:

így számítógépen keresztül nem lehet az észt osztani. nem vagyunk ott nem látjuk nem tapasztaljuk... ezt így nehéz.

esetleg annyit tudok mondani hogy vidd kutyasuliba. de nyilván erre már te is gondoltál.

2013. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom suliba vinni, nincs rá keret, átmeneti szálláson van nálam, elég a borbetegségébol kigyógyítani szegenyt....onkentes vagyok, kutyik jonnek mennek es probalom a leheto legtobbet megtenni az erdekukben.....azért köszönöm.....nem Mo.-n vagyok, itt a harmadik világban minden utcára jut legalább 4 kóbor kutya vagy olyan akit rosszul tartanak, sok a rászoruló jelölt, gyorsan és hatékonyan kellene szocializálnom, már amennyire ez lehetséges.
2013. ápr. 18. 04:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!