Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szánhúzó csapat felépítés?

Nacui kérdése:

Szánhúzó csapat felépítés?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogyan kell egy szánhúzó csapatot felépíteni, de nem találtam rá oldalakat :/ Hallottam olyat, h pl 6 kutya esetén a szán elé 2 malamut a súly miatt, középre 2 gyors szibériai, előre pedig az a 2 ami 100%ra követi a parancsokat. Vélemény?
2013. ápr. 17. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ugye ez is te vagy?


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4246166-szanh..


Ha igen, akkor itt is csak azt tudom írni, mint ott, gyere el szánhúzós rendezvényre és ott kérdezz. Ilyen szakmai kérdéseket itt senki nem fog tudni neked rendesen megválaszolni. Egyébként meg egyszerre 1 szánhúzó bőven elég, ne akarj kezdőként egy egész csapatot.

2013. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak mert meglátsz egy kérdést rögtön egy másikra kell gondolni? Ez az első kérdésem ezzel kapcsolatban, szánhúzóversenyekre nincs lehetőségem menni, mert a fél országot át kéne utaznom és nincs pénzem 1 kérdésért ilyesmire.
2013. ápr. 17. 20:35
 3/11 A kérdező kommentje:
A két kérdésnek meg ahogy elnézem semmi köze nincs egymáshoz. Én csak a csapatra vagyok kíváncsi, nem arra, hogy hogyan kell velük húzatni.
2013. ápr. 17. 20:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom a kérdés elméleti, mert ha egy rendezvényre országon belül sincs pénzed elmenni, akkor a kutyákra sincs elég pénzed.
2013. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként nem szokás a fajtákat keverni. A huskyk sokkal gyorsabbak, mint a malamutok, nem véletlenül versenyeznek külön kategóriában.
2013. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
21:03-asnak: Igen elméleti alapon kell. Bocsánat suli mellett 17 évesen nem igen áll még szándékomban melózni. A kutyára meg van a pénzem, egyenlőre 1 kell, később munkahely meg minden mellett akarok majd foglalkozni többel, de már ideje nem találok semmit, arról, hogy hogyan kéne beosztani a kutyákat, még ha egyfajta is, milyen sorrendbe rakjam őket.
2013. ápr. 17. 21:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tudnád hogy 17 évesen hányan dolgoznak valami diákmunkát most, elcsodálkoznál...
2013. ápr. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Majd ha anyám elenged dolgozni megyek, addig meg ez van, a kérdésemre válaszolj, vagy ne kommentelj.
2013. ápr. 18. 14:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Téged 17 évesen anyád nem engedne el dolgozni?

Kutyát semmiképp se tarts így, majd ha lesz akaratod akkor.

2013. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudok olyanról, aki ugyanilyen idősen úgy vett kutyát, hogy kb. 2 év alatt gyűjtötte össze az árát diákmunkával, ajándék pénzek félrerakásával. És nem 25 ezres szaporítós kutyát vett, hanem tenyésztőtől, törzskönyveset.
2013. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!