Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaoviról vélemények?

Kutyaoviról vélemények?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy többet árt, mint használ. Ezt arra alapozta az illető, hogy a kiskutya eljátszadozik ott a többi kiskutyával és a gazdira pedig ügyet sem vet. És később majd egy adott helyzetben, ha más kutyával találkozik nem a gazdira fog figyelni, hanem beizgul a másik kutyára és a gazdi mondtad neki bármit, nem fog hatni.

2013. ápr. 18. 03:25
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ezt vagy egy nagyon buta gazdi mondta neked, vagy kifogott egy ritka rossz kutyaiskolát! Az ovi nagyon hasznos és fontos! Rengeteget tanul a gazdi a kutyázásról és sokat tanul a kiskutya is, miközben szocializálódik és játszik a hasonló korú fajtársaival.
2013. ápr. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy az első mondta. Ez hülyeség.
2013. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Tény, hogy a kutyaoviban játszanak, ami hozzáteszem nagyon fontos ahhoz, hogy egy jól szocializált kutya legyen, de hülyeség amit mondtak. Én ha a többiekkel játszik a kutyám, és hívom, akkor is jönnie kell! Ez egy jó lehetőség arra, hogy gyakoroljátok ezt a szituációt is, én is csináltam, hogy hívtam, nem jött, odamentem hívtam közelebbről, akkor jött. a távolságot növeltük, és mostmár bármilyen helyzetből magamhoz tudom hívni.
2013. ápr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Az ovi lényege pont az hogy gyakorold azt hogy a kutyát játékból hívod ki.. Meg alapoz az iskolára egy keveset, alap dolgokat. Szerintem mindenképpen megéri.
2013. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, így mostmár nyugodt szívvel fogunk oviba menni.
2013. ápr. 18. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!