Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terrier vélemények?

Figyelt kérdés
Heló!15 éves fiú vagyok,szeretnék egy ilyen kutyát.Tapasztalatok?:)
2013. ápr. 9. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

*ha nevelve van akkor* nagyon okos, barátságos kutyákkal-emberekkel-háziállatokkal egyaránt, rendkívül hűséges, a gazdája a mindene, stb... ha nincs nevelve akkor ezeknek az ellenkezője...

minden esetre egy anyámasszony katonája nagyon kevés ehhez a fajtához. erős kéz, határozott jellem, magabiztosság, türelem, és rengeteg szeretet! ha ezek megvannak akkor szerintem a világ legjobb kutyája. (ez tapasztalat)

2013. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. ápr. 9. 19:04
 3/15 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyen kutyám volt,13 évig élt,és egy tünemény volt!!Nagyon sok türelmet,és rendszeres foglalkozást igényel!!Ha nem vagy tapasztalt kutyás,akkor ne ezt a fajtát válaszd,mert lehet beletörik a bicskád!!A harci kutyák erős jellemek,erős kéz kell hozzájuk,ezalatt nem azt értem,hogy verni kell!!!!Mi soha nem ütöttük,nem cukkoltattuk,csak határozottan rászóltunk!!Ennek eredménye azt lett,hogy ha útba volt pl a konyhába,csak annyit mondtunk neki,hogy légszíves menj ki,és kiment abban a pillanatban,és soha nem bántott senkit,akárki bejöhetett!!Állítom,hogy egy kisgyerek értelmi szintjén volt!!Ilyen okos kutyánk soha nem volt,és szerintem már nem is lesz!!!
2013. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké,erélyes leszek vele,de persze kedves is.Köszönöm neked is.
2013. ápr. 9. 22:03
 5/15 anonim ***** válasza:
csak kutya suliba vidd. nekem apbt-m van és az jár
2013. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Van is nekem arra pénzem...:DDD
2013. ápr. 10. 21:38
 7/15 anonim ***** válasza:

Első ilyen kutyának egyáltalán nem ajánlom!!!

Főleg hogy kutyasuliba se akarod járatni, márpedig biztos hogy szükséged lenne rá.

(Nem is feltétlen a kutyának hanem neked kellene)

2013. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
A kutyasuli csak egy flanc szerintem!!Oda csak azok viszik a kutyájukat akik nem tudják saját maguk megnevelni!!Ha kicsi kora óta foglalkozva van vele,akármilyen fajta kutya is az,meg lehet nevelni,és biztos vagyok benne,hogy neveltebb lesz!!Mennyi olyan eset történt ahol egy kutyaiskolába járatott kutya szétmarcangolt valakit!!Szóval tök mindegy,hogy járatod,vagy sem,de egy biztos a gyilkos ösztönt azzal sem tudod elnyomni,csak egy ideig,ha hajlamos rá a kutya!!
2013. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az a kutyasuli ami hagyományos, folytó nyakörves, szájkosaras módszerrel dolgozik, az tényleg meg vadítja, de az Alfa pl. nem.
2013. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
keményen kell fogni őket mert a fejedre nőnek én vettem egy kutyát nem neveltem meg mert hát olyan édi volt kicsinek...aztán 1 éves és harapdál ugrál nem jön vissza:(((
2013. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!