Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos hosszúszőrű kutyának...

5 hónapos hosszúszőrű kutyának már tehetek ki vizet förödni?

Figyelt kérdés

Nem volt még hosszúszőrű kutyusom. ugye 20 fokok vannak, nagyon melege van már szegénynek. Mikor oltáson voltunk akkor mondta az orvos, hogy hasán le kell majd borotválni a szőrt, mert nagyon meleg lesz neki. de hogy elég csak nyár elején elvinni hozzá (mert ő fogja csinálni).


még nem fürdött, azt akarom hogy szeresse a vizet. nem fog még megfázni ha kiteszek neki kiskádba vizet, és abba belemegy?


2013. ápr. 20. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fázna meg, de szerintem neked kell megfürdetni mert nem minden kutya szereti a vizet nekm pl.: egyikk kuytám imádja de a másikat meg elég a vízbe tartani :)
2013. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haverom kutyáját fürdette a Dunán, ő is lenyírta a hasán a szőrt, és a kutyája alig akart kijönni a vízből! :D Szóval itt nem lesz probléma!
2013. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Előző kutyusom nekem is irtózott a víztől. Mikor meglátta nálam a locsolókannát egyből el is tűnt. nehogy véletlenül ráöntsem (virágokat locsoltam). mivel ugyen nem vagyunk egész nap otthon, és nyáron sem leszünk mindig vele, gondoltam veszek egy kisebb műanyag kádat kintre vagy valami hasonlót, és abban lesz víz, majd rájön hogy az lehűti őt.


bár elsőre nem tudom, lehet nem nyúlok hozzá, hagyom majd hogy ő rájöjjön hogy ez jó neki.

2013. ápr. 20. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Mi a Tesc

2013. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na újra!

2. vagyok!

Mi a Tesco-ban vettünk egy gyerek homokozót, es a kutyánk imád benne lenni! Kb. 2-3000 Ft, de erős, könnyen tisztítható. Nekem egy nagydarab Goldim simán elfér!

2013. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!