Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnék segíteni az...

Hogy tudnék segíteni az állatmenhelyi kutyákon? (Örökbefogadni nem tudok sajnos) Mennék sétáltatni vagy ilyesmi. Dunaújvároshoz legközelebbi menhely?

Figyelt kérdés
Dunaújvárosi vagyok és a közelben szeretnék segíteni, nem tudom hogy melyik a városhoz legközelebbi menhely. Mit tanácsoltok? Esetleg a Nagyvenyimi EMAA-nak segíteni...lehetséges ez?
2009. szept. 25. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
asszem dunaföldváron is van valami.
2009. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugy tudom ott "csak" állatkorház van. De utánanézek. Köszönöm
2009. szept. 25. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Az EMAA dunaújvárosi illetőségű, de a környékem mindenhol dolgozik. Szerintem náluk nincs lehetőség sétáltatásra.


Viszont ha úgy gondolod hogy nincs messze neked a dunavecsei gyepmesteri telepen nagyon várják a segítő kezeket. Éppen most szervezősik egy csapat sétáltatásra.


Tudok neked elérhetősségeket, adni ha érdekel.

2009. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze érdekel. Megköszönném ha segítenél.

:-)

2009. szept. 25. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Dunaújváros környékén nagyon elkél a segítség, elég szar helyzetben van az a kevéske állatvédelem, ami működik.

Pl. 1-1 fuvar (ha van kocsid) iszonyú nagy segítség.

A dunavecsei gyepin iszonyú káosz van, ott tudsz sétáltatni, kutyát hirdetni, fuvarozni, kutyát kozmetikushoz vinni, fényképezni, stb. Az ott segítő állatvédőkhöz e-mailben adok elérhetőséget, az engedélyük nélkül nem szeretném a nevüket feltenni. Velük együttműködve részt vehetsz segítő napokon, adománygyűjtésben, fényképezésben, ilyenek.

Ott van Paks (40 km) és Tengelic (60km), bár tömegközlekedéssel ez kicsit nehézkes.

Ezen a térképen meg tudod nézni a többit is: [link]

2009. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ritkán járok erre a "fórumra" , nem tudom hogy tudsz e itt emailt írni? na igen jelezd légyszi és adok valahogy privátbane gy email címet!
2009. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
wanda0529@freemail.hu az e-mai címem.
2009. szept. 25. 20:36
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a linket (zoldzebra.hu) Itt elnézelődök és ha van valami amiben lehetőségem van segíteni megyek is.

Köszönöm mindenkinek.

2009. szept. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!