Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám...

Miért csinálja ezt a kutyám és hogy tudnám leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Egy éves beagle kutyáról van szó. Alapvetően nagyon jól nevelt kutya, rendszeresen tanítom. Etetésnél soha nem morog rám, akár el is vehetem tőle a kaját. Azonban ma beleült az autóba, mondtam neki, hogy kifelé. Nem hallgatott rám, és nyúltam felé, hogy kiveszem, erre ő rám morgott. Ezt már akkor is csinálta, amikor nem akart a helyére bemenni, lefeküdt, én csak odanyúltam hogy keljen fel, és akkor is rám morgott és kapott a kezem felé.
2013. ápr. 21. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Google-Falkavezérség átvétele-betartani amit ott írnak,minden esetben.Sok sikert.De ha itt beírod a keresőbe,találsz rengeteg hasonló kérdést a témában.
2013. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gazda elleni agresszió a lehető legnagyobb gond és a nagyon súlyos nevelésbeli hiányosságokat mutat! Sürgősen kezdj ezzel valamit. Mivel nem az első eset volt és nem tudtad megszüntetni ezt a komoly problémát, érdemes lenne segítséget kérni hozzáértőtől.
2013. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is csinálta már ezt egy rokonom kutyája.

(Közepes testü szoba kutya volt, tehát nem hagyhattam rá a dolgot.)

Tudom, hogy durván gangzik, de én ököllel fejbe vertem, aztán elzavartam és utána nem szóltam hozzá. Másnap délelőtt már az ölembe hajtotta a fejét és nyaldosott.


Ha tudod, kapd el a grabancánál fogva, fektesd hanyatt és kapd el a torkát. Tartsd úgy, amíg meg nem nyugszik.


Az igazi kutya falkákban is van némi erőszak.

2013. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!