Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese kiskutya mellé...

Bolognese kiskutya mellé Amerikai staffordshire terrier?

Figyelt kérdés
5 éve van egy kiskutyánk, és most nagyon szeretnék egy amstaffot mellé... de úgy tudom, hogy ha jól megvan nevelve, akkor nem fogja bántani,egyik ismerősömnek is van egy amstaffja, és megölte a palota pincsijüket a kaja miatt. Volt már többször is ilyen nagyobb testű kutyánk, a neveltetéssel nem lenne gond, de mégis tanácstalan vagyok...
2013. ápr. 21. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért ölte meg az ismerősöd kutyája a másikat,mert az amstaff volt,hanem azért,mert nem volt megnevelve.

Attól,hogy az ő fajtája amstaff,nem kell külön forgatási könyvet készíteni neki.Következetesen,határozottan kell nevelni,mint bármely más kutyát.

Nekem staffom van, 1,5 éves volt,amikor a családba jött egy 3 hónapos keverék kiskutya.Az első pertől kezdve vigyázott rá,és nagyon óvatos volt vele.Azóta eltelt,fél év,a kicsi megnőtt és még most sincs semmi probléma,bármikor együtt lehet őket hagyni.A kicsi szokott szemtelen lenni,akkor a staff rámorog,de soha nem történik semmi több.A kajáját ő is félti,mi ezt egyszerűen kiküszöböltük,nem etetjük őket együtt. 1x volt véletlenül,hogy a kicsi odarohant,amikor a staffom evett,és akkor is csak morgott és mellé kapott.(Direkt,ha akarta volna,megharapta volna)A kicsi vette az adást,azóta a közelébe se megy,ha a nagy épp eszik.


Minden nevelés kérdése!

2013. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja,meg persze függ attól is,hogy egy neves kennelből veszel kutyát,vagy 25 ezerért egy expresszes hirdetőtől.

25ezerért akár ideggyenge kutyát is kaphatsz,aki nemhogy a másik kutyára,de akár rátok is támadhat.

A kennelekből erre nem sok esély van.Sőt...

2013. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszike a tanácsot ! :)
2013. ápr. 21. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak igaza van.Mi is expresses kutyát vettünk és mindig nekimegy a másiknak:((csak jó helyről vegyetek és megfelelő szigor mellett nem lesz gond és persze kutyasuli:)
2013. ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!