Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székesfehérvári kutyaiskola...

Székesfehérvári kutyaiskola tapasztalatok, árak?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni!

2013. ápr. 21. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi ide járunk, csak ajánlani tudom :)

[link]

2013. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt van pár fotó, itt póráz nélkül vannak a foglalkozások :)

[link]

2013. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) Róluk még nem is hallottam! Egy kicsit messze van, város másik vége. Nem ez alapján fogok dönteni, de jó lenne öreghegyhez közelebb, néha busszal kéne mennünk, (még nem tud kocsiban viselkedni, ketrece meg nincs) jó lenne ha nem kéne átszállni, vagy buszról keveset sétálni.


Várok még ajánlást, tapasztalatokat. DogPlusz árat tud valaki? Weboldalukon nem találtam.

2013. ápr. 21. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyere el egy órára és nézd meg!

Így tudod csak összehasonlítani a sulikat!

Jövő héten szombaton lesz 3 órakor a következő foglalkozás, a vasárnapi azt hiszem külső terepen lesz! Ha tudsz, gyere el mindenképp és nézd meg!

Ezt tanácsolom a többi sulinál is.

Húú, Dog Pluszról árat nem tudok pontosan sajnos, talán 15eFt környéke lehet egy hónap, de nem akarok hülyeséget mondani, inkább kérdezd meg őket!


Mi egyébként a gond? Hétköznapi problémákra szeretnél megoldást találni, mint pl. a behívás, pórázfegyelem, falkasorrend, ilyesmik?


Én voltam már 2 suliban Fehérváron ill. a Dog Plusz vezetője is volt nálunk tanácsot adni, rosszat nem mondok senkire, mert mindenki másban jó. De ha egy komplex megoldást szeretnél mindenre, akkor a Jócsontok sulit ajánlom :)


De mondom, látogass el a sulikba, nézz meg 1-1 órát és meglátod melyik tetszik jobban :)

2013. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez fontos lehet, hogy mi a probléma :) Elsősorban szocializálódnunk kéne, nagyon fél más kutyáktól. Sok mindent megtanult már, de jó lenne még sokat tanulni. Behívás, ültetés, fektetés, pacsizás megy, tud apportírozni is. Köszi a tanácsot! Meg fogjuk nézni :)
2013. ápr. 21. 21:26
 6/9 anonim válasza:

Tisztelt Kutyatartók!

Szeretném veletek megosztani sajnos NEGATÍV tapasztalatomat a Székesfehérvár-DOG-PLUSZ Kutyaiskola Pirka Ildikó kiképzővel kapcsolatban.

Hosszan tudnám sorolni tapasztalataimat de egyet szeretnék mindenkivel megosztani : NEM SZABAD BENTLAKÁSOS KUTYAKIKÉPZÉSSEL MEGBÍZNI !!!!!!!!!

Tudom ez kevés információ de higgye el aki elgondolkodott hát NE TEGYE !!!! -legalább is ide ne vigye!!!!

A lényeg amíg nincs ott a kutya addig kedvesek amikor átadják .....foglalkozz vele sokat,várj....és kiderül a kutya nem tud semmit...válasz:várj gyakorolj majd jó lesz... Amikor szóvá teszed 3000 ft/nap összegért mit kaptál a válasz : türelmetlen vagy,Te vagy aki miatt a kutya nem csinál semmit,nem robot a kutya.....

A kérdés ha beadom a kutyát kiképzésre az azért van mert sajnos nincs rá időm így hozzáértőre bízom ezt a fontos feladatot és csak annyit szerettem volna,hogy üljön,feküdjön,maradjon,pórázon jöjjön de sajnos 21 nap alatt NEM sikerült!

2013. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én mondjuk a bentlakásos képzéssel alapjáraton nem értek egyet, mert hiába tanítják meg a kutyának az alap dolgokat, az ő kezük alatt lehet, h működik a kutya, de itt a bizonyíték, h a gazdinál nem, mert az egy dolog, h a kutya tudja, h mit jelent az ül, fekszik, marad stb. Az viszont egy másik dolog, h a gazdinak mennyi tekintélye van, h mindezt neki is megcsinálja minden körülmények között.

Megtanítani nekik nagyon könnyű feladat, ül nálunk fél nap volt, fekszik 1-2 nap, az viszont már teljesen más kérdés, ahogy fent is írtam, h ezt a kutya minden körülmény között csinálja meg.

2013. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ábrándultál még ki teljesen a sulikból és van rá szeptembertől heti 2 x 1,5 órád 7 héten át (valszeg hétvégén lesz, szombat-vasárnap), akkor tudok neked egy szuper sulit ajánlani :)
2013. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Pirka Ildikóhoz jártam pár éve a kutyámmal, és nekem nagyon jók voltak a tapasztalataim. Igaz, a bentlakásos iskolában én magam sem hiszek, oda nem adnám. Ugyanis a kutyaiskolában gazdi is és kutya is tanul, egymáshoz idomulnak. Igaz, elég alap dolgokat tanultunk csak meg, nem lett egy cirkuszi mutatványos kutya, de a pórázon sétálást, ülést, állást, várakozást, helyben maradást nagyon szépen megtanította nekik. Nagyon szerette mindenki kutya és gazdik is.
2017. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!