Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdem kutyaiskolába járatni?

Érdem kutyaiskolába járatni?

Figyelt kérdés
Törpe schnauzert érdemes kutyasuliba jártatni? Én szeretném. Láttam, vannak kisméretű kutyáknak (Wels Corgi st...) is versenyek és értelem szerűen hogy jól teljesíts oktatták a trükköket és ez a kutyaiskola. Én szeretném ilyen jellegű versenyekre járatni. A keretbe belefér a kutyasuli. Járassam a törpe snacim (még fiatal fitt, és benne van pont most abba a kórba hogy már lehet vinni suliba)?

2013. ápr. 20. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked van kedved hozzá, persze:)

Neki is jó lesz, szocializálódik a sok kutya között és az aktívan együtt töltött idő még erősebbé fűzi a viszonyotokat. A kutyasuli fajtától függetlenül minden kutyának jót tehet:)

2013. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jártam egy kutyasuliba.Az egyik kiképzőnek volt egy hihetetlenül jól képzett és okos törpe snacija.

Már csak azért is érdemes elvinni,mert a kutya játéknak fogja fel,szocializálódik és kimozogja magát.

2013. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! ♥

Igen, szeretném iskolába járatni. Én is úgy gondolom, hogy ez egyfajta játék a kutyus számára és nekem is jót tesz a mozgás és minél több kutyákkal való lét. Voltak kutyáim ( jó nagyok: 2 db óriás schnauzer) és imádtam/ták velük menni hétvégenként a suliba. ♥

2013. ápr. 21. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha időd és pénztárcád engedi, feltétlenül érdemes beiratkozni.
2013. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!