Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám terhes, és már 63....

Kutyám terhes, és már 63. napos, de még mindig nincs baba. Megijedjek már?

Figyelt kérdés
nemtudom mit tegyek, eddig ha szült 60napra szült. mostmeg, már kezdek megijedni. szóljak az orvosnak vagy ultrahangra vigyem?
2009. szept. 25. 14:18
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
Biztos csak túlhordja. Embereknél is megesik az ilyen.
2009. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
19%

hm... a kutyák 64-65 napra szoktak elleni. Ha simogatod a hasát nem nyüszit? Mert ha igen, akkor biztos baj van. Bár én a helyedben elvinném igy is mindenképpen!

L/22

2009. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
4%

Elirtam: 54-55 napra szoktak elleni.

Előzö voltam

2009. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
63 körül szoktak elleni,l kedves tudós előző. Az nem jelent semmit ha eddig 60 napra szült. De tutod ha aggódsz vidd orvoshoz. Mert gondolom hogy nem valami jaj de szép a kutyám meg olyan okos is akkor kell neki néhány alom vagy...
2009. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%
Ivartalanítani is lehetne ám, mert röpke másfél millió gazdátlan kutya él az országban!
2009. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

JAJ a kérdésre már légyszives!!!!!


Már utálok ide kérdést beirni mert mindenki ki tér másra, kötöszködik!!!!!!!Ne mond meg hogy én szeretem e kutyám, ás azt se hogy féltem e meg azt se hogy mennyi almot fial!oké?????Nem ismersz és nem is fogsz és nem vonhatsz le következtetést!Ha annyira tudjátok hány napra fial akkor ugyan ti honnan tudjátok?már az is baj ha engedem babázni?basszátok meg!

2009. szept. 25. 17:02
 7/40 anonim ***** válasza:
88%
Miért te honnan tudtad fiatal korodban hogy mikor születik kisbaba? Kipróbáltad? Hát mi tájékozódunk kutyával kapcsolatban, beszélünk orvossal, olvasunk. Ez egy alap dolog amit tudni kell a kutyáról. Aki amúgy egyátalán nem vágyik "babázni" (fialni, kölyköket nevelni) csak az ösztönei miatt csinálja. Ő nem akar ilyet és ahányszor esélyt adsz rá annnyiszor fog d*gni és elleni, mert az ösztöne kényszeríti erre. Sok mindenbe jobb egy kutya az embernél de sajna akkoris ösztönök irányítják. És te meg csak növeled a gazdátlan kutyák számát (mert ugye hiába adod "jó" gazdához? mi a biztosíték, hogy ő nem fogja elletni és szaporítani? semmi)aztán meg pattogsz itt. Bezzeg gondolom orvoshoz nem viszed mert az már drága, ha vinnéd nem kérdezgetnél itt. Vigyázz, egy uh akár 4000 Ft is lehet...!
2009. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Te köcsög!!!erre van időd mi?????Jót nevettem rajtatok, ide kár betenni kérdést mert lebombázzák az embert!hát tudd, meg eladom a kutyákat,ésjó pénzt kapok érte!NEm kell kutyakereskedőnek eladni,mert már viszik is ha szólok hogy vannak eladók itt a közelben a megyei emberek viszik is mint a kenyeret, és tudom hogy nem szaporitónak fogom eladni mivel családi házba viszik, és ismerem is őket na mindegy!
2009. szept. 25. 18:27
 9/40 anonim ***** válasza:
70%
Te vagy a szapórító!!! Az ilyenek miatt vannal tele az utcák és a menhelyek szerencsétlen állatokkal!!!! Ha annyira akkarod "babáztatni" a kutyákat akkor lásd el te a menhelyeket ételel, gyógyszerekkel!!!!
2009. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
7%
Én szívem szerint kitiltanék mindenkit, aki leírja még egyszer a "szaporító" szót. Miért kell minden kérdéshez beírni a szaporítós, másfél millió kutyás siránkozásaitokat??? Tudjuk! Ahelyett, hogy itt szájaltok menjetek és vállaljatok közösségi munkát egy menhelyen! Vagy ti csak a neten vagytok akkora állatbarátok? Vagy mutass azzal példát, hogy nem lesz több kutyád! UNALMAS! Tegyél fel naponta egy szaporítós kérdést, és akkor majd egymásnak írhatjátok ugyan azt!
2009. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!