Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egészséges ugyanabból az...

Egészséges ugyanabból az alomból egy hímet és egy nőstényt összerakni?

Figyelt kérdés
Helló! Két napja kaptam egy 9 hetes hím beagle-t és nagyon megszerettem, azóta gondolkoztam h. kéne mellé egy lányka is mégpedig ugyanabból az alomból, na most lehetséges h. a későbbiek során problémát jelentsen pl. szaporulatnál?

2013. ápr. 21. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi a rizikó, mintha te a testvéreddel bútoroznál össze.
2013. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ivartalanítással megoldódik a próbléma..


amúgy nem szabad testvér kutyákat pároztatni,mert súlyos betegségek lehetnek!

2013. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értem. :D
2013. ápr. 21. 18:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó.
2013. ápr. 21. 18:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pulik vannak testvérek. Már csak ők maradtak az alomban, nem akartuk elválasztani őket, aztán a tervezett 1-ből 2 lett. :) Nem bántuk meg!

A kan ivartalanított, a szuka is valószínűleg az lesz.

2013. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon komoly gond lehet belőle.A beagle eleve olyan fajta,amit tönkretettek a szaporítók.Még a nem rokonok párosításánál is sok az idegrendszeri és egészségügyi problémás,testvéreknél majdnem biztos,hogy baj lenne.

Miért akarsz mellé lányt is?Semmi baja nem lesz,ha soha életében nem párosodik.A sintértelepek meg fajtamentők tele vannak beagle kutyákkal,egyik szebb,mint a másik.Nem kell még tetézni a problémát egy szaporított alommal.

2013. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégcsak 9 hetes az a szerencsétlen kutya, de te már egy lehetséges szaporulatról beszélsz...

Nagyon felelősségteljes, szerető gazdi lehetsz.

2013. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor jobb ha még egyszer átolvasod amit írtam, ugyanis nem szaporítot keresek, hanem csak társat.
2013. ápr. 22. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű:ha ivartalaníttatod idejében mindkettőt,lehet őket együtt tartani és biztos,hogy nem lesz szaporulat.
2013. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Átolvastam mégegyszer:

" h. a későbbiek során problémát jelentsen pl. szaporulatnál"


Ezt annyira egyszerű megakadályozni, ha _véletlen_ szaporulatról beszélsz. Ivartalaníts. Ehhez még kérdést sem kell feltenni, mert magától értetődik.

2013. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!