Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora lesz a staffink...

Mekkora lesz a staffink felnőtt korára?

Figyelt kérdés
Van egy 4-hónapos kan staffink aki 25-kg és 44 cm-es a marmagassága?Nincs elhízva inkább izmosocska:)
2013. ápr. 22. 19:08
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Persze hogy 4-hónapos:) Az oltási könyvében is meg van a dátum:) Azért keskeny a dereka mert még nyúlik és csak később fog el kezdeni szélesedni.Az alomtársai is kb akkorák mint ő.
2013. ápr. 24. 17:38
 22/45 A kérdező kommentje:
Ja és mit vártok egy 4-hónapos staffitól?hogy olyan széles legyen mint a kínai nagy fal?Még nyúlik és mihelyst véget ért a nyúlása utána kezd el szélesedni.Nyugi semmi baj nincs az erejével mert már most teljesen feltudom emelni a ronggyal és ha körbe körbe forgok akkor sem ereszti el....
2013. ápr. 24. 17:45
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

hát koma érdekes kennelből lehet a te kutyád:D

minden esetre egy 4 hónapos kiskutyát ne lógass! várj még ezzel 1 évet.

2013. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
nah most vagy nincs is törzskönyve (abba is benne van a kora és nem az oltási könyv a lényeg ebben az esetben) vagy ezt a kutyát a fejéig számoltátok. egyébként nekem is idősebbnek tűnik méretileg 4 hónapnál. a törzskönyvében is tuti 4 hónapos? a szín is megegyezik a benne leírtakkal minden? elgondolkodtam még azon hogy lehet van benne argentin dog, vagy cane corso. nah most ebben az esetben nem lenne meglepő a mérete. be tudnád linkelni hogy melyik kennelből való? a füle már vágva volt vagy ti vágattátok le neki? bár ha jól látom a képekről ez friss vágás neki ami amúgy nem mellékesen igen kontár ronda munka. egyébként nem kellene olyan durván lógatni 4 hónaposan mert nem tesz jót az izületeknek hiszen még növésben van.
2013. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
én megmondom őszintén most képről próbáltam megnézni a férfiasságához tartózó kettő "alkatrészt" hogy mennyire szálltak le, ugyanis még abból is meg lehet itélni hogy valóban négy hónapos. ha jól láttam az egyik képről még valóban fiatalka, de akkor marad a keverék szitu vagy pedig hogy túl van táplálva a gyorsabb növés érdekében, ami szintén nem egy jó ötlet viszont előszeretettel csinálnak ilyet az ilyesfajta kutyákkal hogy minél nagyobb és izmosabb legyen. a kennel nevére még mindig iszonyú kiváncsi vagyok ettől függetlenül.
2013. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
de tulajdonképpen elgondolkodtam még azon is hogy egy jó kennelből vett kutyának általában látod a szüleit is, így nyilván akkora is lesz a kutya amekkora a szülők. ha most nagyobbak vagy majdnem akkorák már mint az anya és az apa akkor félő hogy ott valami más kutya keveredett a dologba. persze azt sem értem hogy hogy nem a tenyésztőt kérdezed hogy mégis mekkora lesz a kutya végeredményben hiszen egy jó tenyésztővel általában még utánna is tartják a kapcsolatot a gazdák.
2013. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

De már nem azért,de ha a szülők is 50 kg-osak,akkor mégis mit tenyészt az a kennel?

Staffnak adta el,de nyilvánvaló,hogy a szülők sem lehetnek staffok 50 kilósan.


Szóval,kérdező...a "jó" kenneled neve dönti el,hogy miféla fajtája a kutyád :)

2013. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
A marmagasságát a könyöktől mértem ahogy kell.A szülei is nagyok.Beszéltem a tenyésztővel és azt mondta hogy "korán" érő és már valószínűleg nem fog nyúlni annak ellenére hogy csak 4-hónapos.A törzskönyvben is benne van minden a színe születési dátuma minden. Ha ezek nem lettek volna meg akkor nem vettem volna meg a kutyust:)A retro kennelből való.Az már csak nem lehet hogy egy kennel átvág:( Egyébként írtó bohókás kutyus :) nem etetjük túl már elmondtam.Van hogy megsem akarja enni a kajáját általában egy kis maréknyit mindig ott hagy.De mi rizst is adunk neki néha.Mindegy akármilyen lesz mi akkor is szeretni fogjuk:)
2013. ápr. 25. 07:01
 29/45 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem mondani hogy jöv. héten lesz 5-hónapos:) bocsi de ez kimaradt.
2013. ápr. 25. 07:04
 30/45 anonim ***** válasza:

A könyöktől????


Olyan nincs, hogy egy kutya 4 hónapos kora után nem nő... Szerintem rendesen át vagy verve.

2013. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!