Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora lesz a staffink...

Mekkora lesz a staffink felnőtt korára?

Figyelt kérdés
Van egy 4-hónapos kan staffink aki 25-kg és 44 cm-es a marmagassága?Nincs elhízva inkább izmosocska:)
2013. ápr. 22. 19:08
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
4-5 hónaposan a 25kg körüli testtömeg az óriás testű, nagy tömegű fajtáknál szokott lenni. Bernáthegyi, angol masztiff, komondor, tibeti masztiff, stb. Ezek a kutyák viszont felnőtt korban 60-80kg között vannak.
2013. ápr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
hát nem tudom lesz amilyen lesz.....
2013. ápr. 25. 07:48
 33/45 A kérdező kommentje:
Egyébként egy csivava-kangal keverék mekkora lenne felnőtt korára ? :D
2013. ápr. 25. 07:49
 34/45 anonim ***** válasza:

attól függ melyik az anya, meg meglyik az apa. Általában méretbe az anya mérete meghatározó.. jelen esetben ugye egy csivava nem tudna kihordani egy kb kangal méretű kölyköt mert ugye az kb embriókorába nagyobb :D


Amúgy ha könyöktől mérted akkor a kutya nagyobb mint 50centi? alapból honnan vetted ezt hogy könyöktől kell mérni? :D


megnéztem ezt a kennelt hát nem tudom.. a szülők nem tűnnek olyan nagynak.

2013. ápr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

[link]


Innen vettem hogyan kell mérni:D

2013. ápr. 25. 09:33
 36/45 anonim ***** válasza:
Igen, és itt helyesen mutatják. A mar és a talaj közötti függőleges távolság a marmagasság. Ahogy Te mérted, az nem jó. És ha az 44cm, akkor az még furább, hiszen ilyen kifejlett, óriás termetű fajtáknál van.
2013. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem mondani hogy a környéken van egy csávó akinek a staffija 65-cm marmagassága van és 55-kg. Az övé 5-éves kan és a backwoods kennelből való.Pedig annak a szülei a csávó elmondás szerint átlagosak voltak.Úgyhogy nem tudom hogy miért van ez.Én is meglepődtem ezért kérdeztem meg itt hogy mi lehet vele.Mert az előző staffink se volt ekkora.Megint lemértem és 44-cm marja van viszont a súlya nem 25-kg mert úgy látszik hogy rossz volt a mérleg de a másik mérleg 20-kg-t mutatott(kicsit hajaz a 21-felé).De a kérdésemre nem válaszoltatok:) mekkora lehet ilyen adatokkal felntt korára?
2013. ápr. 25. 09:45
 38/45 A kérdező kommentje:
De úgy mértem le akkor is a marját ahogy a képen mutatja amikor kitettem a kérdést.És most is és ugyanúgy 44-cm.
2013. ápr. 25. 09:47
 39/45 A kérdező kommentje:
kb most olyan mint amilyen volt apunak szuka staffja.
2013. ápr. 25. 09:47
 40/45 anonim ***** válasza:

az 55kilós amstaf nem amstaf.. ha a világ legjobb kenneljéből van és csillivilli überhamisíthatalan tk-ja lenne akkor se számít staffnak ami túlnövi a fajtastandardet 20kilóvall. Nem tudom egyáltalán mért kell lehozni több almot azoktól a kutyáktól akik ilyen kölyköket produkálnak.


Bár egyébként az 55kiló nagyon kamu szagú :D

2013. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!