Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan beszéljem rá az anyámat...

Hogyan beszéljem rá az anyámat, hogy lehessen kutyám?

Figyelt kérdés
Lakásban lakok az anyámmal és évek óta szeretnék egy kutyát, de anyám nem engedi. Pedig nagyon értek a kutyákhoz. Én felelősséggel tartanám a kutyust, minden nap 2-3 sétálnék vele. Anyám nem hiszi el, hogy egy kutya nem egy 4 lábon járó, mindent szétszedő, bepiszkító gép. KÉRLEK SEGÍTSETEK!!! mert én már nem birom!
2009. szept. 25. 21:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

van rá pénzed ?

megkeresed az árát ?

vagy arra már nem vagy képes ?

minden ember tud bánni a kutyával,aki nem fél tőle!

de eltartani az más .

oltások-ivartalanítás-táp-nyakörv-pórázok-játékok stb :

minimum 50 000.- ft az első évben !

ki dolgozik meg érte ?

bocs haver ,de te CSAK eteted,meg sétáltatod ,de nem te dolgozol meg a pénzért amibe a tartása kerül ,és most a kutya árát nem számolom,gondolván hogy menhelyi kutya ,ahol is kb: 10-15 000.-ft-ot szoktak fizetni !

még nem vagy rá felkészülve szerintem:)

2009. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
itt nem a pénzről van szó! Én mindent megtudnék venni a kutyának!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 29. 16:04
 13/27 A kérdező kommentje:
Én azt kértem, hogy segítsetek abban, hogy hogyan beszéljem rá anyámat, nem azt hogy oktassatok!
2009. szept. 29. 16:07
 14/27 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdést minden másnap feltesz valaki, sokan választ is írtak. Nézz szét a régi kérdések között, már minden le van írva, amit le lehetett írni a témában. Vagy ha inkább kérdezel, akkor tanulj meg együtt élni azzal, hogy a nálad tapasztaltabb emberek nem mindig értenek veled egyet!
2009. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Mi már nem vagyunk fiatalok, az egyik fiunk még velünk él. Imádom a kutyákat és mindig is hangoztattam, hogyha nyugdijjas leszek lesz egy kutyám. Bérházban lakunk.

A fiam már évek óta szeretett volna. Egyik nap beleegyeztünk, nem mondom, hogy rossz döntés volt de elhamarkodott. Nem vagyok még nyugdijjas, tehát nagyon bekell osztani, hogy ne sokáig legyen egyedül a kutyus.

Biztos van megoldás nálatok is, de az elején nagyon nehéz lesz. Engem is rábeszélt a fiam bár Ő már dolgozik.

Most már talán én jobban ragaszkodom a kutyushoz mint Ő.

Kitartás. Ma már semmi pénzért nem adnám.

Lehet, hogy anyukád is így lesz vele.

2009. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

tényleg ? mindent meg tudnál venni a kutyának ???

van időd, meg van rá pénzed .

akkor már csak anyut kell rábeszélni:)

és ez sokkal-sokkal könnyebb dolog mint,

kutyát tartani-nevelni,

mégsem tudod elérni amit szeretnél !!!!

tehát ,lehet hogy mégsem vagy rá felkészülve ?

a kutya társ egy lakásban, és mindenkihez kötőtdik , nem csak hozzád!

mindenkinek aki ott él KELL VELE FOGLALKOZNI, különben később bajok lesznek !

nem olyan ez mint a fogkefe ami csak a tiéd !!!

és ha ő nem akarja , akkor :

-vagy meggyőzöd !

-vagy nem lesz kutya .

ilyen egyszerű !

2009. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szerettem volna kutyát gyerekkoromban, anyámék nem engedték, így vártam még el nem költöztem középiskola után. Ennyi. Kutyát amúgy is csak 18 éves kor felett vehetne az ember, hisz olyan felelősségtudat kell hozzá ami egy 16 évesben csak ideig-óráig van meg, és ez TÉNY. Egy fiatal csak akkor tud helyesen kutyát tartani, ha a szülők is besegítenek (anyagilag is, mert a zsebpénz is elfogy előbb-utóbb és ezt a felelősséget nem erőltetheted rá senkire, akarata ellenére.
2009. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én így csináltam,hogy a szüleim tudta nélkül hazavittem egy kutyát,de ellőtte beoltottam és nyáron megkerestem rá a pénzt a szüleimnek semmi dolga nincs a kutyával!Elején azt mondták,hogy vigyem vissza mondtam hogy egy hetet várjunk mondtam,hogy oké addigra ők is megszerették már együtt alszanak a kutyival!
2009. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
figyelj én 11 éves vagyok.te hány éves vagy?Én most kapok 1 kutyát és anyukámnak semmi dolga nem lesz vele.Nem kel porszívózni neki kiadni a kaját,meg ilyenek.Hanem én adog neki eni,inni mindent és hamarabb felkelek ha kel suli előtt és kiviszem pisilni meg minden.Szval szerintem mond aszt anyukádak hogy nem kell semmit takarítani semmit sem kell vele csinálni.De ha jó fijú/lány leszek akkor igyáznál rá?Pisiltetnéd ha kirándulnák nem lennék itthol?ilyes mit kell mondani TISZTA SZÍVBŐL!!És igazad van kérdező ne oktassátok ki.engem is kiszoktak hogy mék kicsi vagyok nem tudok írni olvassak még a kutyákról.Nem hisze mhogy te 11 éves vagy meg ilyenek.szóval ne figyelj rájuk!!!válaszólj erre lécike!!
2009. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
21:17 vagyok vagy mennyi.És amúgy is 18 évesen nem jó kutyát venni mert akkor már vagy cigizne ha olyan vagy ha lány akor kur...kodna már bocsika meg ilyenek.Valami rosszat tenne 18 éves korbán már csak az számítana mikro veszti el valaki a szüzeségét. megilyenek.szóval nem
2009. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!