Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon miért a pibull legnépsze...

Vajon miért a pibull legnépszerűbb harci kutya? Ha bunyóról van szó én még olyan kutyát nem láttam ami veri a kangalt. (pedig láttam olyat is ahol farkassal teszik össze. A rotikat meg a kájokat és társait hagyjuk is. )

Figyelt kérdés
mégis: romániában, szerbiában, szlovákiában úgy ragaszkodnak a pithez. persze az is igaz hogy ha nem kangal vagy szürke farkas az ellenfél akkor az esetek 80%-ában a pitbull nyer...
2013. ápr. 23. 18:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Gondolom a török videókat nézed, mi, te kis majom?


A törökök persze nem tesznek fel olyan videót hogy a nemzeti fajtájukat bármi is megveri, erre nem gondoltál?


A farkas meg amire ráengedik a kangalt, az háznál nevelt kölyök. A pásztor kangalt a vad farkas 1:1 -ben megeszi, még a csontjait se köpi ki.

2013. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

1. (monitor mögül) kérlek ne sértegess.

2. nem videómegosztókon néztem.

2013. ápr. 24. 17:59
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a törökök által készített propaganda videókat láttad. Ahol kikap a kangal, azokat a videókat természetesen eltüntetik.


Mint mondtam, a kangal semmivel sem erősebb, jobb, mint a többi hasonszőrű pásztorkutya. Ezek a kutyák ugyanazt tudják. Pitbull ellen pedig láttam már olyat, hogy elfutott a kangal. Nem azért, mert kikapott, hanem mert összezavarodott, hogy a pitbull nem adja fel.


A szürke farkas ellen pedig nincs esélye a kangalnak.

[link]


De olvasgasd ezt, ha érdekel:

[link]

2013. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

természetesen nyilván van egy egyfajta elfogultság nyilván van a törökök részéről. ezzel együtt továbbra is úgy gondolom hogy (ÁLTALÁNOSSÁGBAN) a kangaltól jobb bunyóskutya nem igen van.

egyébként tényleg nem azért hogy kötekedjek de sztem az a kép fake.:D a gerinc oké de a fej olyan érdekesen néz ki. mondhatni photoshop szagú:D

2013. ápr. 24. 18:39
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem fake, hanem a valóság. A 43. oldalon láthatod róla a többit.
2013. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Alapból betiltanám a kutyaviadalokat...,
2013. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Be van tiltva.
2013. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%
Azért az érdekes, hogy egy betiltott dologról amiben állatok ölik le egymást olyan természetesen beszélnek mint egy focimeccsről...
2013. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
mert nincs szexuális életük.
2013. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

na ez például remekül bemutatja, milyen emberek beszélgetnek vidáman ilyen témákról..

hihetetlen, hogy haldokló állatokat nézegetsz és semmi együttérzés nincs benned. biztos annak is örülnél, ha téged dobnának oroszlánok elé. egy olyan videót pl szívesen megnéznék, bár garantálom, hogy pár másodperc után megsajnálnálak, bármennyire is szánalmas vagy.

2013. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!