Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehet megfogni születésü...

Linda1999 kérdése:

Mikor lehet megfogni születésük után a kiskutyákat? .

Figyelt kérdés

#hogy tudjam !..
2013. ápr. 23. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal. Másként miként állapítod meg a nemüket? És segíteni is lehet, ha sok van és van kisebb. Azt pl a nagyobb cicire kell rakni.
2013. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azonnal, megvizsgálni őket (nyitott szájpadlás, egyéb deformitás, nyitott e a végbél stb megnézése) plusz nemárt tudni a nemüket
2013. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Gratulálok, még egy szaporító! Se tudásod, se tapasztalatod, se felkészültséged. Gondolom a kölyköknek tk-ük nem lesz, a szülők pedig nem szűrtek és tenyészszemlések.
2013. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !.. Ha 3-nak meg nem vagyok kiváncsi a pofájára !!.. Csak hogy felvilágositsam az elmédet !.... ;)
2013. ápr. 24. 07:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha elítélnek, az már fáj. De az megy, hogy megnehezítsd az állatvédők munkáját, még inkább rontsd az adott fajta állományát, még több akár beteges, akár ideggyenge keverék kölyköt gyárts! Csak ehhez van eszed. De minek is tartasz így kutyát? Hogy módszeresen tönkre tedd?
2013. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez csak véletlenül sikerült !.. És én örülök is neki !.. Mert nem vagyok az az ember aki a fajtáját nézi !.. És nem vagyok olyan hogy meg öljek egy kutyát főleg nem olyan amelyik épp hogy meg sem született !... Mint a többi ember !.. Lehet te is olyan vagy !.. de nem tudom mi bajod van !.. És már mindegyiknek szereztem egy gazdit !.. Ők már nagyon várják őket !...
2013. ápr. 24. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!