Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elutaznék 1 hónapra meghívásra...

Elutaznék 1 hónapra meghívásra! A kutyusom nagyon hozzám nőtt. + én is hozzá. De oda nem vihetem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
külhonba nem vihetem,mert kínzás lenne neki a környezetváltozás, hurcibálni össze vissza, stb. Kertes házban lakunk ki be tud járkálni, de még ha enni kapna is,1 hónap hosszú idő magára hagyni, félek nagyon szomorú lenne, vagy bármi történhet, mit javasoltok?

#kutya-utazás
2013. ápr. 24. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
És ki vigyázna rá míg nem vagy távol? Ahhoz nem kötődik?
2013. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem tudod senkire rábízni akkor marad a kutyapanzió, bár 1 hónapra nem lesz olcsó mulatság.
2013. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Egyedül akarod otthon hagyni egy hónapra ?
2013. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Vagy elrakod addig rokonhoz, ismerőshöz, vagy berakod panzióba.
2013. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
kutyapanzió vagy ismerősök.
2013. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Lehet hogy szomorú lesz, de a legjobb ha olyanoknál hagyod akikben megbízol!Biztos jó helye lesz, és idővel nem is fog annyira bánkódni.Csak tudjon szaladgálni meg kapjon enni, aztán majd megint gondozásba veszed ha hazamész.
2013. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szüleid , vagy valamelyik szomszédod , barátaid nem tudnának addig rá vigyázni ?
2013. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi,h írtatok,de csodák nincsenek,én is ezeket válaszoltam volna. 19 éves fiam él a házban rajtam kívül,de maximálisan nem bízom meg az odafigyelésébe,sokszor nincs is türelme hozzá.A kutyum,tud szaladgálni a kertbe,de ha el is megyek otthonról a verandán vár ,és üldögél. Talán a mamám kimenne hozzánk 1x egy héten,őt szereti. A kutyust örökbe fogadtuk,3 éve lesz most nyáron,és az első évben minden hímnemű láttán bepisilt,aztán szépen lassan megszokta a fiúkat is,akik hozzánk jönnek. A fiam az emeleten külön lakásban lakik,én meg a földszintiben,és az én ajtóm előtt van a veranda ahol van napközben a kutyus,persze a veranda ajtón van kutyabejáró. Szegény nagyon szomorú lenne ha egy nap csak 1x simogatnák meg.Arról nem is ábrándozom,h sétálni vigyék,mert én minden nap megfuttatom.
2013. ápr. 24. 12:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy keresel olyan kutyaszerető ismerőst, akiven megbízol, ő is kutyás, és vigyázna a tiédre. Én is szoktam vigyázni a szomszéd kutyájára. Vagy a fiaddal ezt tényleg nem tudnád megbeszélni? 19 éves, felnőtt, csak tud ennyi felelősséget vállalni az édesanyjáért...
2013. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Most lehet hogy hülye ötletem támadt, de vannak kutya nevelőszülők.Vagy hogy hívják őket.Olyan kutyusok vannak ott akiknek gazdát keresnek, és ideiglenesen befogadják őket.Egy menhelyen keresztül szerintem találnál ilyet aki gondozná addig.A kaját megvennéd egy hónapra, plusz esetleg egy kis költséget fizetnél, mondjuk a vízre a kutyusnak, és biztos lehetnél benne hogy jó helyen lesz a kutyusod. próbáld meg.
2013. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!