Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elutaznék 1 hónapra meghívásra...

Elutaznék 1 hónapra meghívásra! A kutyusom nagyon hozzám nőtt. + én is hozzá. De oda nem vihetem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
külhonba nem vihetem,mert kínzás lenne neki a környezetváltozás, hurcibálni össze vissza, stb. Kertes házban lakunk ki be tud járkálni, de még ha enni kapna is,1 hónap hosszú idő magára hagyni, félek nagyon szomorú lenne, vagy bármi történhet, mit javasoltok?

#kutya-utazás
2013. ápr. 24. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na az van,hogy a kutya vagy a helyhez kötődik,vagy az emberhez. HA hozzád (jelen esetben szerintem ez a helyzet) akkor vidd magaddal,ha a lehetőségek engedik. Úgy értem,hogy ha olyan helyre mész,ahova mehet kutya. 1 hónap nagyon sok lenne neki nélküled. A menhelyes kutyik amúgy is sokkal jobban ragaszkodnak, sokkal sérülékenyebbek. Nem olvastam hova utazol,de 6000.- Ft egy kutyaútlevél, szerintem nem olyan egetverő. Nekem is örökbefogadott kutyám van és mivel a párom utazás mániás nem kérdés,hogy jön e velünk. Természetes.
2013. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A kutyák a környezetváltozást és hurcibálást egész jól tűrik,sőt szeretik,ha a gazdájuk is velük van.Ha tényleg csak ez az akadály,nyugodtan vidd magaddal.
2013. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha a célhelyen elfogadják a kutyát és tudod kint is rendesen gondozni, mozgatni, akkor vidd magaddal nyugodtan, élvezni fogja, HA JÓL VAN NEVELVE.

Ha problémás lenne ez, akkor kutyapanzió, vagy ismerős kutyás a megoldás.

2013. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek! jól van nevelve,de 20 órát kéne repülőn ülnie,utána mérföldeket autóban,nemigazán ideális,bár már gondolkodtam rajta,igaz ott nekem is feladataim vannak,ami nekem is kihívás,nem tudom hogy jönne ki,lehet mégis az itthoni megszokott terepet választom,a fiam meg a mamám,de még környékbeli ismerős is felajánlotta ,h naponta meglátogatják,ha kapnak kulcsot,és megnézik ,mi hiányzik.
2013. ápr. 25. 10:47
 15/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem is jobb, ha itthon marad :)
2013. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!