Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen fajtájú kutyátok...

Nektek milyen fajtájú kutyátok van?

Figyelt kérdés
és miért pont ezt választottátok? esetleg ha gondoljátok tehettek fel képet cuki kutyusaitokról :D
2013. ápr. 24. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nincs fajtája ő igazi keverék :)


[link]


Szaporítótól hoztam el 2 éve,nem tudtam ezekről a dolgokról akkor még, főleg hogy shih-tzunak adta el a falusi marhája. De persze nem adnám oda a világ kincséért se, csak azt bánom hogy egy szaporítót támogattam :( Rá 1 évre kb mikor regisztráltam ide az oldalra itt világosultam fel a szaporítókról és annyit tudok tenni hogy próbálok mindenkit lebeszélni róla.

2013. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Skótjuhász- az előző halála után maradtam hű a fajtához

Tacskó- utcáról befogadott, de nem az a kis vézna típus, hanem amelyiket bátran beküldenék a rókalyukba

2013. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
első nagyon aranyos kutyus :D még tehettek fel képeket ha van hasonló szép kutyátok
2013. ápr. 24. 12:46
 4/17 anonim ***** válasza:

Magyar agár, Csivava.

Első, nagyon szép a kutyusod!

2013. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van 3 közép-ázsiai juhászom meg egy ütődött foxterrierem.
2013. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen:)
2013. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Bullmasztiffom van.

Nekem ő a tökéletes fajta (mind külső, mind belső tulajdonságait tekintve), emelett személyiségre is sikerült egy olyat kifogni (bár a mi kezünk is benne van), aki nagyon passzol hozzánk :)

Ő az én kis buflákom :)


[link]

2013. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 sippara ***** válasza:
75%

Egy másfél éves husky-német juhász-ki tudja mi szuperkeverék boldog "tulajdonosa" vagyok. Azért pont őt választottam, mert amikor megláttam a betonon egy törött kerti szék alatt remegő kis szőrgombócot, nem tudtam ott hagyni (még azután sem, hogy megpróbált megharapni - ilyesfajta figyelemmel azóta sem tüntetett ki senkit :D)


Ő az én hercegem, Maximilian:


[link]

2013. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 zsuzsabazsa ***** válasza:

Német juhász.


[link]

2013. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Labradorom van. :) hát, igazából nem tudom, hogy miért ezt a fajtát választottam. egyszerűen megtetszett a külseje, a természete, mindene. egyszerűen imádom, jobb kutyust nem is választhattunk volna. :)


[link]

2013. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!